Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kell elkeseredettnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell elkeseredettnek lenni, hogy már biciklin ismerkedem?

Figyelt kérdés

Megyek az úton, előttem egy biciklitárolónál a nő teljesen behajolva, formás fenekével a bicikliút felé áll és matat a kerékpárjával. Megyek tovább, nyilván nincs ott dolgom.

Nagyon lassan haladt, meg is állt, mert néha hátranéztem, úgy voltam vele, vagy elmegy másfelé, vagy sose ér utol, de volt egy sokáig tartó piros lámpa, ezért nem sokkal később utolért. Mivel már csak 150-200 méterem volt hátra, és elfordultam volna jobbra (vendégségbe mentem), gondoltam, nincs mit veszíteni alapon leszólítottam. Már szinte mögöttem volt, ekkor ráköszönök, hogy, szia, látom jó régóta jössz mögöttem. Ez elég hülye indítószöveg volt, de arra akartam utalni, hogy messziről figyeltem, hogy csak nem ér utol, aztán mégis.

Majd valamit válaszolt, de nem értettem, mit, és ahogy ment tovább, hirtelen ő volt előrébb, rendesen nyomnom kellett, hogy mellé érjek. Úgy folytattam, hogy ne haragudj, ha egyedülálló vagy, van kedved ismerkedni? A válasza, hogy hát, beszélgethetünk, míg itt megyünk. Kénytelen voltam rákérdezni, hogy van párod? Azt mondja igen. Itt sem értettem, mit mond még, mert a biciklit hozta szóba, majd visszakérdezek, hogy tessék, és csak annyit mondott, hogy a párja nem szeret biciklizni, ezért megy egyedül. Bemutatkoztunk egymásnak, megdicsértem a nevét, mert tényleg tetszett (egyik exemet is így hívják).

Aztán mivel láttam, mindjárt kanyarodom és van párja, ezért felesleges az egész, ledobtam az atomot: ne haragudj, hány éves vagy? Erre bemondja, 68. Na, ettől majdnem eldobtam az agyam, ugyanis 50-nek sem nézett ki, mint mondtam, formás volt a feneke, amikor be volt dőlve és a biciklin is (mikor megelőzött, akkor látszódott az ülésen), tehát még a mai napig nem hiszem el, hogy tényleg annyi volt. Konkrétan mondtam neki, hogy 45-nek nézel ki. Még örült is neki. AZtán megkérdeztem, mit tippel, mennyi vagyok, de ebbe már nem ment bele, mert azt mondta, nem szokta nézni. Még mondtam neki egy mondatot, aztán elnézést kértem, hogy zavartam, és elmentem jobbra, ő pedig egyenesen.


Szóval a lényeg:

- már idősebb nőt leszólítok, csak hogy legyen valami, normális ez?

- később másik tájon fiatalabb nőt nem mertem, tényleg az motivált, hogy tudtam, soha többé nem találkozunk, és senki nincs is a bicikliúton?

- talán nem írtam volna le a sztorit, ha nem 68 lett volna, de lehet még ennyi évesen is valaki ennyire szép és formás?


2023. máj. 21. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Éppen arra gondoltam, hogy törlöm a profilomat az oldalról, mert annyi hülyeségen vitatkoznak itt, de nem törlöm! Ha megígéred, hogy rendszeresem megosztod a csajozós sztorijaidat, mert ezen most sírva röhögök! Annyira jó ez a történet! Emelem kalapom! Az ugyan nem derült ki, hogy te hány éves vagy, de basszus! Kis híján felszedtél egy szép nénit! :) magam előtt látom, mint egy filmet :D

Aztán gondolj bele, hogy hazament és vajon mit mondhatott a nagyfaternak? Te papa! Nem hiszed el, hogy mi történt velem! :D

Nagyon jó vagy! Csak így tovább! Talán legközelebb jobban sikerül belőni a korosztályt!

2023. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


ha tudnád, hányat osztottam már itt... ezért jó névtelenségben írni valós sztorikat :)

2023. máj. 21. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem minden tök normális, ha eleget ittál előtte, kivéve a biciklizés. Ittasan ne ülj biciklire!
2023. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem fiatal csajt szólítasz le? Csomó van most egyedül biciklivel
2023. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es voltam. Olyan vacak napom volt, linkelsz olyat, amit még írtál? Én nem akarok ismerkedni, de nagyon szurkolok neked! Valamelyik biciklitárolóban ott vár rád a szőke hercegnő!
2023. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sirok 😂😂😂 Azért remélem neki is elmondtad hogy az exednek is ilyen szép neve volt 😂😂 ezt amúgy is szeretik 😂
2023. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a csattanó azt hittem az lesz hogy elmenekül 😂 #6 voltam
2023. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár belém is botlana valaki egyszer,ahogy meg van írva. Nem tudom sok embernek olyan jó hogy tud így ismerkedni.
2023. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alsógatyás sztori pont olyan volt, mintha a Sztárom a páromból Spike lett volna! :D
2023. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!