Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is megfigyelte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megfigyelte, hogy egyre több az aszexuális fiatal nő (kb. 23 alatt)?

Figyelt kérdés

ISmerkedek ezerrel kb. korhatár nélkül, mondjuk 18-50. Amit látok: volt egy 40-es nő feletti korszakom, ahol akarták a szexet, nem számított se az, hogy szépek-e vagy a férfi szépe, otthon nem kapnak szexet, akkor kérik mástól. Kiéhezettek.


Most épp sikerül fiatal 20-asokkal beszélgetni, itt pedig teljesen az ellentéte van, szinglik jó ideje, sőt, nem is feltétlenül volt valakinek sok pasija. Vagy akinek volt sok, az meg úgy él, hogy szex és maszti nélkül, ha megkívánja, akkor ráír pasira, aki persze repül is. Nyilván emiatt nem mondható aszexuálisnak, mert legalább néha csinálja, bár van, aki mondjuk fél éve sem.


Biztos találunk sok kora 20-ast, akiknek meg van szex, de mivel alsó hangon 5 nőről beszélek, akiknél nincs, azt mondom, ez túl sok.

Hogy látjátok?


2023. máj. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én erre azt tudom mondani, hogy dicséretes, hogy a fiataloknak van életük, és nem szexfüggők, meg nem kefélgetnek össze-vissza félre. Az meg elég szégyen az elvileg érett felnőttekre nézve, hogy félrekefélnek ahelyett, hogy rendbe szednék a kapcsolatukat meg az életüket. Inkább megk.ratják magukat mindenféle jöttmenttel. Elég ciki, hogy ennyi évesen ennyire tartják magukat.
2023. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én most vagyok 22. Olyan rossz volt az előző 2 kapcsolatomban a szexuális életem, hogy megvoltam győződve róla, hogy aszexuális vagyok... A mostani kapcsolatomban meg majdnem szexéhes nimfomán.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ők se azok, de lehet szimplán eddig rossz volt a próbálkozás...

2023. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Nem tértem ki az "életükre", nyilván abba is belemehetnék, nem feltétlenül van életük. Most komolyan részletezzem? Egyik tanul állandóan, de azt mondja megéri, igaz azzal viccelődik, hogy majd a Mekiben fog dolgozni. Másik leírta, hogy dolgozik, jár lovagolni és edzeni és ennyi az élete. Harmadik alig eszik, csak tanul, alvászavara is van. Ezek a te életeid. Annyira szeretem, hogy a csapból is az folyik, hogy a fél ország depressziós, mi vagyunk a legszomorúbb ország kb. az egész világon (de Európában mindenképp), ám feljövök gyakorira, és kiderül, hogy minden szipiszupi. :D


2: De hát pont azt írod, hogy rossz volt a szex a kapcsolatban, és nem magadba fordultál szakítás után, hanem lett új pasid. Akikről én beszélek, azoknak meg semmilyen pasi nincs, pedig lehetne.

2023. máj. 18. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
OMG, szóval ez nem "élet". Mert az élet csak rózsaszín unikornisos csodavilág lehet, mi? Az élet pont erről szól, hogy van mivel lekösse magát, vannak céljai, próbál boldogulni. Aztán kinek hogy sikerül. De ez neked nem élet. Gratula! A 40 pluszos félrekefélő ribik ugye, na, azok bezzeg tudják a tutit, mi? K-rvára bejött nekik az élet, ha bármilyen lúzer faszinak szétdobják a lábukat.
2023. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Szeretőnek, szexkapcsolatra, csak 40 feletti nőkkel állok szóba.


Egyszerűen a 20-asok, alkalmatlanok a normális szexre.


34/F

2023. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem aszexuálisak, csak annyira magasak az elvárásaik, hogy csak top pasi hozza őket lázba és csak neki kefélnék szét az agyát.
2023. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!