Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az emberek többsége azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek többsége azt mondja rólam hogy jó pasi vagyok, akkor miért nem tudok összejönni egyetlen egy fiatal, vékony és cicababa kinézetű lánnyal?

Figyelt kérdés
Haverjaim és a kollégáim szerint is kiemelkedően jó pasi vagyok. Mégis évek óta sikertelenül veszem az akadályokat a társkeresésben. Társkereső oldalakon és személyesen is próbálkozom, de mindig lekoptatás lesz a vége. 27 évesen a 21 vagy 22 éves lányok instant koptatnak kb. mindenhol. Nem igazán tudom hogy ez a korosztály miért lenne probléma számomra, többen mondták hogy talán az idősebbeknél kéne próbálkoznom. Tippek?
2023. máj. 21. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Ja tényleg 8 ,majd elfelejtettem! Ha a férfi nem talál barátnőt, akkor egyértelműen “a nők” (igen, mind a 4 milliárd) a hibások, mert brühühü el vannak szállva az igényeik. Hagyjuk már. Amúgy sem mondtam egy szóval olyat, hogy mindenben a férfi a hibás, szóval ne vedd ennyire a kis lelkedre és főleg ne láss bele olyat, ami ott sincs. :)
2023. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
#11 nem de mindegyiknél vannak gondok
2023. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Tehát csupa pasi mondja rólad, hogy jól nézel ki, kérdező? Na, ők aztán biztosan tudják (szarkazmus volt).
2023. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Hosszú hosszú évekkel ezelőtt volt a társaságunkban és jóképű férfi, minden nőtársammal azon az állásponton voltunk, hogy ő nem jó pasi, csak jól néz ki - nagy különbség van a 2 között!

Lehet nálad is ez a helyzet, csak rosszul fogalmaznak.

Vagy hazudnak (azért azt mégsem illik mondani, hogy hát Pistám, nem vagy egy szépség...) vagy a személyiségeddel van gond

2023. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan mondanak olyat egymásnak férfiak, hogy "te kiemelkedően jó pasi vagy"?
2023. máj. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#14 ja igen a rosszfiúsàg is kell hozzà hogy jó pasi legyen. Addig csak jóképű.
2023. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Szerintem a nők igényei vannak elszálva"


Majd:

"miért nem tudok összejönni egyetlen egy fiatal, vékony és cicababa kinézetű lánnyal"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a nőkben lehet a hiba! Pedig az ismerőseid is megmondták, hogy Béla, te egy kiemelkedően jó pasi vagy! Azon kívül, hogy (kép híján csak elképzelem) szép metszésű, szabályos arcod van, remek testfelépítésed, vagyis a külsőddel semmi gond, mit tudhatunk rólad? Elkezdtek csevegni (társkeresőn) aztán pár mondat után elköszönnek? Vagy ennyi sem? Nem is válaszolnak?

Csak mert az első beszélgetés fontos. Ha a csaj un már az első pár mondatnál, akkor nem lesz jobb.

2023. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"27 évesen a 21 vagy 22 éves lányok instant koptatnak kb. mindenhol"


Just wow. Ezen meglepődtem, hogy 27 évesen nem tudsz 21-22 évesekkel ismerkedni. Én 29 éves vagyok és nagyon könnyen ismerkedem 19-22 éves lányokkal. Nem tudom számít-e, de jóképű vagyok, magas és külsőre néhány évet letagadhatok, puha sima bőröm és kölyökképem van.

2023. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!