Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gottschall Eszter szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gottschall Eszter szerintetek szexis csaj? 10-es skálán mennyire lőnétek be?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/HkioK4U6uDQ


Most körbe leszek röhögve, de - többször láttam a videóit - és kajak mindig az jutott eszembe, hogy úgy néz ki, mint egy 3 műszakban megfáradt/kiégett vénlány aki szépnek akarja magát mutatni. Ebben a videóban még a haja is fura.

A szemei körül is karikás (szokott lenni) és valahogy nagyon túlkoros en bloc a komplett csaj.


Pedig az USA-ban él, elvileg steril életmódot követ és tuti nincs megélhetési gondjai.


Mégis a szupermarketekben a kasszás csajoknak jobb a kisugárzása és tisztább/szebb a tekintete még nap végén is.

Tuti valami gond van ezzel a nővel amit palástol. Nyilván nem savazni akarom, de nálam kb. max egy 7-es és az is csak a vékony alkata miatt.



2023. máj. 22. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontozom mert mindenkinek más jön be nem tudom hány éves, nem is ismerem de 40+os?

Személy szerint nekem nem szexis.

2023. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
3.5/10
2023. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem az esetem mert a husibbak jönnek be de objektíven nézve nem rossz nő.
2023. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem elég szép, meg jó a stílusa. Jó formában is van. Bár valószínűleg az álom munkája, az utazásai meg a jóképű, profi szakács, jól táncoló latin csavoja mellett toronymagasrol szarik a random gyk felhasználók véleményére.
2023. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4

Lehet sőt biztos tojik a gyakorisokra, ettől még van akinek ő nem szexi vagy szép pl nekem sem az.

Elől deszka hátul léc...

Nem tudom hány éves de ha 40 és 45 között van valóban nagyon jó formában van.

2023. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Szarik a gyakoris válaszolók jelentéktelen véleményére, semmit sem számít, semmibe veszi
2023. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem savazni akarod, a napnál is világosabb. 😂😂😂

Minek követed?


Amúgy itt a videóban rossz a világítás és a hajszíne se passzol.

Direkt rákerestem, és a többi képén egy csinos, vidám nő, szerintem semmi gond nincs vele.


Van egy barátom, neki pont az ilyen vékony, lófejű csajok jönnek be, a felesége is ez a típus.

Neki 10/10 lenne.


Az öcsémnek nem tetszene, mert neki az alacsony töltöttgalambok jönnek be. Nála valószínűleg a futottak még kategória.


Nőként meg azt látom, hogy kihúzta magából a maximumot, bár egy új frizurát kipróbálhatna, ami nem sápaszt ennyire. Ez a szőkítés nem mindenkinek áll jól.

2023. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
G.ci ronda, ezt a típust utálom, csak Péterffy Bori ocsmányabb
2023. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az izlése de valóban távol ál a szexistől.

Viszont engem is érdekelne a kora mert elég idősnek tűnik.

2023. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8

Szerintem meg Péterfy Bori kimondottan jó nő, főleg a korához képest. Neki megvan az az életvidám kisugárzása, ami ebből a nőből hiányzik.

2023. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!