Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben a "Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben a "Ha nem keresed megtalálod" miért igaz, és karrierben ez miért nem igaz?

Figyelt kérdés
Vagy valójában társkeresésben sem előnyös ez a "majd lesz valami" hozzáállás?

2023. máj. 23. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagy tévhit! Társkeresésben is csak a nőknél igaz. De valójában ott sem ő talál, hanem a keményen próbálkozó férfiak valamelyike fogja megtalálni őt, akire ő rábólint.
2023. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyikre sem igaz.
2023. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Rising Phoenix ***** válasza:
93%
Karrierbennez maximum akkor igaz, ha a olyan nagy ász vagy a szakterületeden, hogy kapkodnak érted a szakmában, mert mindenki ismer. Társkeresésben esetleg igaz lehet, hogy véletlenül szembejön az utcán, vagy egymás mellé kerültök a munkahelyen.
2023. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nem kerestem 2 évig, nem is találtam. Aztán elkezdtem keresni, és hopp, találtam. (az első véleményét maximálisan osztom)

F

2023. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Társkeresésre sem igaz. Én amikor nem kerestem társat, nem is találtam, pedig mozogtam mindenfelé, de nem futottam össze senkivel.
2023. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Talán a görcsös "csak valakit találjak" hozzáállás nem jó a párkeresésben. De azért igenis keresni kell az alkalmat, ahol ismerkedni lehet és nyitott szemmel kell járni.
2023. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Vannak helyzetek amikor az ember jókor van jó helyen, szerencséje van. De ezekért az alkalmakért tenni kell. Van egy mondás h a szerencse a bátrakat segíti.
2023. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez sehol sem igaz. ha valamit akarsz, akkor tenned kell érte.
2023. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Meghallom a majd lesz valamit és a talpam is ökölbe szorul az ilyen nőktől.
2023. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Én nem kerestem, és már több, mint 4 éve együtt :)


Az lehet benne a "titok", hogy ha valaki nagyon ráfeszül a társkeresésre, az sokszor negatív eredményeket kap. Feszültebb lesz, sikertelenség esetén elkeseredik, rossz kedve lesz... ezek meg ugye nem segítik a helyzetét. Rossz lesz a kisugárzása, kevésbé lesz szimpi.


Írt már rám olyan ember, akiről lesütött a megkeseredettség. Nyomult, aztán végül persze én voltam a krva, amiért nem adtam neki esélyt (kedvesen utasítottam vissza, és kapcsolatban vagyok...)


Munkakeresésnél sem "szabad" ennyire belefeszülni, de ott azért egyszerűbb a dolog.

2023. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!