Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet rá esély, hogy megtalálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély, hogy megtalálom az AnoTalk-os álompasim?

Figyelt kérdés

Még tegnap beszéltünk, kb tíz körül és utána, Ricsi a neve, 25 éves, valamelyik nagyvárosban él, személyi edző, és utolsó előtti évét húzza az orvosin, belgyógyásznak készül.

Neten hogyan tudnám keresni ennyi alapján?

A válaszokat köszönöm 😊



2017. aug. 17. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Láttad is?
2017. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, de tudom hogy néz ki
2017. aug. 17. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Please be fake. Pls pls
2017. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem fake

Pedig alompasi kategoria

2017. aug. 17. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Arra elég sok esély van, hogy ha tetszel neki akkor szex lesz a vége. Arra, hogy életetek végéig harmóniában éltek egy családként, boldogan szinte nulla.

Nem akarok egyből negatív energiákat sugározni, de egy jóképű, sportos orvossal sok nő kikezd és vica versa, hiszen megteheti. Kevés olyan sztorit hallottam eddig, hogy hűségesek maradnának. Megdugják a nekik tetsző rezidens orvosokat vagy nővérkéket aztán mennek haza a családhoz. Valahogy úgy mint a taxisok, buszsofőrök és postások.

Továbbá, mivel azt sem tudod kicsoda ő és a kérdésed alapján elérhetőséget sem cseréltetek így nem élném magam bele túlzottan a dologba. Anotalkon mindenki azt mond amit akar, ennyi erővel én egy27 éves, jól menő vállalkozást magának tudó, magas, NB3-as csapatban focizó, sportos mérnök vagyok Pécsről.

Jó dolog az álmodozás, de a virtuális világból néha jobb felébredni és rájönni, hogy beszéltél valakivel akit nem ismersz, kb. mintha felhívnál egy téves számot.

2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ertem mit mondasz

De vele kb haromszor is megszakadt, rossz a netje vagyis volt, es mindig visszakerestuk egymast

2017. aug. 17. 21:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Es kerdeztem is tole par dolgot a nyirokcsomommal, es valaszolt mint egy orvos, a vegen viccesen annyit mondott h ahh nem rendelek 😊
2017. aug. 17. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, Ricsi nem 25 éves, nem orvos, és nem személyi edző, de még az sem biztos, hogy Richárdnak hívják. Keresett valami magyarázatot a weBBetegen a nyirokcsomódhoz, aztán jót röhögött rajtad, hogy elhitted, amiket írt. :/
2017. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En azt kerdeztem, hogyan talalhatom meg
2017. aug. 17. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem létezik!
2017. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!