Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akik a mingli kapcsolatban benne vannak?

Figyelt kérdés

Lassan 40 éves leszek, de nem bírnék egy nővel összeköltözni, nem bírnám azt hogy vele éljem

teljesen az életemet, viszont jó lenne egy barátnő, akivel egy héten kétszer háromszor összefutunk, szerelmeskedünk, tudunk programokat csinálunk és társai


2023. máj. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szóval ingyen k.va kell...
2023. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Lefogadom azert egy 22 éves, nagymellu, babaarcu egyetemista lany odakoltozhetne....a mingli kapcsolat csak a tobbinek van
2023. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Fhu de frusztráltak itt egyesek :D Én is ilyen vagyok, de nekem már van párom.
2023. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor szerezz egyet
2023. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem... amikor összejöttünk alig vártam az összeköltözést, azóta is imádom, hogy együtt élünk, máshogy el sem tudnám képzelni. Ti meg mingli kapcsolatot akartok... :D
2023. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!