Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit éreztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit éreztek, ha kifizetitek a randipartner vacsoráját (meg sajátot persze), majd ő mondja a randi után, hogy nem szeretne folytatást?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 06:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
“Ahh shit here we go again…” 😀
2023. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, hogy nőként szólok hozzá. Egyetlen egyszer engedtem meg egy férfinek, hogy fizesse a vacsorámat és utána jött utánam, fel akart jönni hozzám és meg is mondta, hogy szexelni akar. Mikor mondtam, hogy bocsika, biztos nem, akkor rohadtul megsértődött és ennek hangot is adott. Nnna akkor határoztam el, hogy max. egy kávét vagy egy teát fogok elfogadni és azt is úgy, hogy mindig megkérdem, hogy fizessem-e a saját részem.
2023. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
#12 egy gyökeret fogtál ki, nem azzal volt a gond, hogy meghívott vacsorára. Engem jópáran meghívtak már, de egyik se viselkedett így.
2023. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

9: Nézd, nem tudom, nálatok fiataloknál hogy megy ez. Én 45 éves férfi vagyok, olyan még nem volt, hogy legkésőbb a 3. randi ne valamelyikünk otthonában legyen. Természetesen már az első találkozás előtt hosszas levelezés, videóhívás alapján kialakul egyfajta szimpátia, különben minek találkozzunk élőben, nemde?

Szóval én már nem kerülgetem a forró kását, ha tetszik a nő és én is bejövök neki, akkor nem vacsorázgatunk 10 alkalommal. Az első hónapban kialakul a tűz és ha fel vagyunk spannolva mindketten, úgyis kivégezzük egymást az ágyban. Ki van zárva, hogy hónapokig járjuk az éttermeket úgy, hogy ne éreznénk egymás iránt a vágyat, hogy elvesszünk egymásban.

2023. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem megyek el úgy randizni, hogy csak 50% az esélye (vagy igen, vagy nem) annak, hogy lesz folytatás. Csak akkor, ha érzem, hogy az alapvető szimpátia kölcsönös.


2. Mi számít folytatásnak? Ha mindkét részről megvan a lelkesedés, és egyértelmű, hogy lesz további randi is, az már gyakorlatilag egy folytatás. Egy vacsora áránál pedig sokkal többet elköltök sokkal nagyobb hülyeségekre is néha, szóval azt sajnálom a legkevésbé, hogy jaj most ki kellett fizetni 15-20e Ft-ot.


Ettől függetlenül ritkán hívok étterembe randizni nőt az első néhány randin. Szerintem a kajálás közben teli szájjal dumálás nem túl épületes, figyelni kell arra, nehogy leedd magad, nehogy hülyén egyél, stb, ezt a figyelmet inkább egymásra fordítsuk.


Nem lehet elégszer hangsúlyozni a választás fontosságát. Persze vannak elvetemült nők, akik egy vacsi reményében direkt eljátsszák a hősszerelmest, de az ilyen viselkedésnek vannak már bőven azelőtt jelei, hogy elhívnád. El kell kerülni ezeket a nőket.

Erre pedig egy átlagos értelmi és érzelmi képességekkel rendelkező férfinek képesnek kell lennie. Teljesen jól meg lehet állapítani, hogy ki érdeklődik irántad, és ki nem.

2023. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Hmm...próbálok olyan kapcsolatokat kialakítani már találkozás előtt, általában ugye írásban, neten, telefonon beszélve, hogy valamilyen érzelem kialakuljon kettőnk közt. Tehát, hogy 50 százaléknál nagyobb legyen az esély arra, hogy lesz köztünk valami.

Ehhez kell általában egy kis idő 1-2-3 hét, 1-1,5 hónap. Lehet így sokkal nehezebb az ismerkedés számomra, de nagyobb a siker is általában.

Ha randi után mégsem jön össze a dolog, elkönyvelem tanulságnak, illetve az a pár ezer forinttal sem beljebb, semmi kijjebb nem vagyok.

Szóval jah....

Én inkább az időt, érzelmet és energiát szoktam olyankor sajnálni, hogy érzelmet adtam bele, időt áldoztam rá, mégis csak megmutattam a részem egy apró darabkáját....és amit kapok az egy nem. De elfogadom, volt már ilyen, lesz is ilyen még....ez a fiúk sorsa.

2023. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Miert ettermi vacsorat valasztasz randihelyszinnek, amikor meg nem dontittetek el, hogy akartik-e a masiktol valamit? Mi is mentunk etterembe, de akkor mar kimondtuk, hogy kapcsolatban vagyunk.
2023. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell étterembe menni, egy vacsorával nem tudsz megvenni senkit.
2023. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Első randin szerintem is túlzás az étterem. Engem volt olyan, aki egyből drága skybarba vitt, de ott már cseten éreztük, hogy nagyon megvan az összhang. Alapvetően viszont nem várom el, hogy egyből nagy összegeket költsön, inkább kávézóba üljetek be vagy ilyesmi.
2023. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is szívesen megyek étterembe, az pedig csak dob rajta, ha van hozzá valami új érdekes társaság. Nem fog földhöz vágni a számla, olyan helyet választok, ahol a legdrágabb menüt is jó szívvel kifizetem a végén. Nem várok érte semmit cserébe, tán csak annyit, hogy a kajapartner ne vegye el az étvágyam menet közben.
2023. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!