Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit éreztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit éreztek, ha kifizetitek a randipartner vacsoráját (meg sajátot persze), majd ő mondja a randi után, hogy nem szeretne folytatást?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 06:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
14%
9, hogy tud valaki megcsalni, ha csak randiztok?
2023. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 addigra már együtt voltunk, de a programokat is randiknak nevezem.
2023. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ez ezzel jár.


Nem érte fizetek, hanem a programért. A programot meg én választom

2023. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok, ha vacsorázni viszitek a csajt, amikor még épp csak ismerkedtek és képlékeny a dolog, aztán kinyomtok 10k+-t az ablakon. Csináljátok meg ezt rendszeresen és mindjárt nem is olyan kicsi az összeg. Bocs, de az ilyen pasikat nem úgy hívják, hogy "nem smucigok", hanem úgy, hogy pancserek.
2023. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem invesztáltam nagyobb öszeget, vagy komolyabb programot egy nőbe, csak akkor, amikor már összejöttem vele és szex is volt, meg minden, egy pár voltunk. Egy ital, kávé, fagyi, süti, egy szál virág, ilyesmi persze belefér, ez nem téma. De nem megyek el fizetni egy random nő vacsoráját egy jó drága étterembe. Én nem ezzel akarok bevágódni.
2023. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
55%
Első randin nincs vacsorázás. Ismerkedni nem kajálás közben kell. Egy kávé + süti kombó, esetleg egy pizza, lángos vagy valami gyorskaja persze belefér. De ha a nő már közben tudja, hogy nem akar folytatást, akkor illene jelezni, hogy köszöni, de majd ő fizeti a sajátját, de ha mégsem, az sem a világ vége.
2023. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!