Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » [22/F] Évek óta nincs időm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[22/F] Évek óta nincs időm ismerkedni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Most egyetemre járok és mellette dolgozgatok, de szorgalmi időszak alatt annyi időt elvisz a tanulás és sulis projektmunkák, hogy nem csak a párkeresésre, de magamra is kínosan kevés időm jut.


Mindig várok arra, hogy majd kicsit lecsillapodik a tempó és lesz időm eljárni ide-oda, új embereket megismerni, de szakgimiben sem volt ez jellemző, és a belátható jövőben sem. Ha főállásban dolgozni is kezdek sem tudom hogy ez mennyit változna.


Ha kapcsolatban is lennék, nem tudna minőségi idő jutni a páromra, mert magamra sem igazán jut.


Közben telnek a hónapok és az évek és egyre kínosabbnak érzem hogy az életem ezen része teljesen üres. Nincsenek szorongásaim, úgy gondolom jó a beszélőkém, nyitott vagyok, csak egyszerűen csapdába vagyok esve a mindennapi feladataimban.


Ha pedig szünet is van egyetemen, több hét és hónap után hirtelen nem is tudom hogy mihez kezdjek. Plusz a gondolataimban ott van az, hogy csak átmenetileg "vagyok szabad", nemsokára vissza a mókuskerékbe.


Tindert néha leszedem, de rossz érzés fog el általában a használata közben.


Bárki, ai hasonlóval küzd, ti hogy kezelitek ezt?



2023. máj. 25. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én onnan az egyetemről imserkednék, akinek hasonló az időbeosztása, akkor nem annyira üt el.

Másrészről meg karrier ide vagy oda, később fogod megbánni, hogy kimaradt az életednek ez a része. Próbálj meg kicsit lazulni, ne csak a tanuláson járjon az eszed.

2023. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan furi, de a mi szakunkon valahogy majdnem mindenki ilyen végtelenül formális a másikkal. Nem látni párokat, kézen fogva sétáló embereket, az egésznek van egy masszív apácaképző feelingje.


Igen, én is sokszor belegondolok hogy mennyire kéne a sulit tolni, de úgy látom, hogy aki kevesebbet tesz bele, az sokkal hátrébb csúszik, nagyon rászorul másokra.

2023. máj. 25. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyetemi bulikon
2023. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félévente kétszer rendeznek bulit, a másodikat általában a legnagyobb zh időszakban. Egyszerűen nálunk nincs közösségi élet.


Megpróbálhatnék más egyetemek vagy karok bulijaira eljárni, de az elég mélyvíz. Nem mondom hogy lehetelen, de mélyvíz.

2023. máj. 25. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Levelezőn tanulok, és mellette heti 40 órát dolgozok. Igen valóban nehéz, mert saját magamra is alig van időm vagy energiám. Most vizsgaidőszakban a barátaimmal sem tudok összehozni egy találkozót. Viszont volt barátom ezek mellett is, de nem mondom hogy nem igényelt rengeteg erőfeszítést felépíteni egy kapcsolatot. Viszont most megint nincs barátom, és én is a napokban gondolkodtam el rajta, hogy már lassan jó lenne megint elkezdeni ismerkedni. De már a nyaram is annyira be van táblázva, hogy valakinek nagyon meg kell fognia ahhoz, hogy rászánjam az időt és az energiát a kapcsolatra. Sajnos az előző párommal nem illettünk össze, úgyhogy ott nem az időhiányom okozott problémát.

Viszont ha már nem fogsz tanulni, csak dolgozol, akkor miért ne lenne időd egy kapcsolatra?

Szerintem amikor raersz kicsit, és van olyan személy a láthatáron, akkor nyugodtan ismerkedj, randizz. Aztán majd eldol hogy a másik félnek ez így belefér-e. :)

2023. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez is nehéz, hogy nem igazán találkozom új emberekkel, így nincs forgás hogy láthatáron legyenek partnerek.


Van egy bejáratott rutinom, általában fix emberekkel találkozom.


Baráti társaságon keresztül is csak ritkán csatlakozik valaki új, ott sincs nagy forgás.

2023. máj. 25. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyetem: ha már tanultok simán ki lehetne alakítani egy tanuló kört, ahol együtt tanultok, kikérdezitek egymást, na meg 5 perceket pihentek is, ahol tudtok hülyülni, mégha formálisak is. Legyél te a rendbontó, hozd be a poénkodást a körbe.


Munka: Ott is lehet ismerkedni, munkaidőben közösen feloldani a stresszt poénokkal, jó beszélgetésekkel. Ha nem is sül ki belőle kapcsolat, közös program kisülhet belőle, s akár a munkatársak utána be is mutatnak ismerőseiknek.


Kikapcsolódás: Fontos az énidő is, de mellette is lehet találni arra, hogy időnként csoportos program legyen a kikapcsolódás, pihenés.


Nem könnyű, de ha fontos számodra, időt kell találni rá.

2023. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Arra van időd, amire szánsz.

Nem akarod ezt a dolgot eléggé. Várj, amíg picit felnősz


Én 2 egyetemet végezten egyszerre és melette félállásban dolgoztam mikor elkezdtem randizni a mostani párommal. Amit akartunk, az belefért

2023. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Arra volt időd, hogy kiírd ezt a hosszú rinyálásodat xD Továbbra se csajozz és akkor eggyel több jut másnak. F
2023. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!