Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagybátyám 200kg, óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagybátyám 200kg, óriási sörhas és mégis imádják a nők. Mi lehet a titka?

Figyelt kérdés
Én normál testalkatú vagyok és le se szharnak a nők. Mindig csak fiúktól kapok ajánlatokat. Ez mitől van?

2023. máj. 26. 14:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, de sajnos pontosan nemtudom, hogy ebben a helyzetben mit is jelent ez.

Mit jelent az, hogy felszines vagyok. ???

29#

2023. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

31. A vékony nők előtt borulsz le.



Tedd, de nem minden a külső. Úgy tűnik neked igen, ami nagyon nagy baj.



Ezért vagy felszínes.

2023. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Értem Liza.

Akkor ebben az esetben nem annyira nagy a baj.

A szimpátián és az első szikrán nagyon sok minden múlik.

Ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor nincs gond az átlagos testalkattal, sőt még néhány plusz kilóval sem.

31.

2023. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszitek eszre hogy kamu a kerdes?...😌
2023. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
25%

Sajnos, csak magamról tudok beszélni, hogy vajon nekem miért tetszene.

Úgy gondolom minden embernek van egy kisugárzása, az hogy hogyan érezzük magunkat a bőrünkben és ez szerintem meglátszik rajtunk. Ha nyugalmat áraszt magából mikor vele vagy azt gondolod "nem lesz semmi baj" , netalántán egy kis jó kedvet is, az igenis lehet nagyon vonzó, meg persze az is, hogy ha mer önmaga lenni és jól érzi magát úgy, ahogyan van. Nem kell szerintem ehhez jó képűnek lenni vagy vékonynak. Én hiszem, hogy a legtöbb lány nem a külső miatt kezd el valakihez vonzódni, persze adódhat abból is de, könnyebb olyanokat szeretni akik szeretik magukat is. Én azt vettem észre, hogy akiket megszeretek, legyen szó barátokról, családról vagy párkapcsolatról megszépülnek tőle, úgy értem sokkal szebbnek látom őket és ez teljesen normális. Mert nem csak a testben lakó lelket szeretjük meg, hanem magát a testet is.


Általában ez a test alkat mellé társul némi fizikai erő is. (Itt most nem is igazán az erőn van a lényeg inkább a viselkedésen)

Szóval szerintem nagyon nagyon jó érzés lehet, hogy ha egy nagyobb darab férfi mennyire kedvesen törődően és védelmezően tudd viselkedni, (érinteni), akár egy porcelánbabával, amit félteni kell, mintha bármikor összetörhetne.


Persze fogalmam sincs, hogy milyen a nagybátyád én csupán azt tudtam elképzeli, hogy én mit találnék benne vonzónak.


Nem tudom mennyit segítettem, de, remélem egy kicsit igen.

17L

2023. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
személyiség
2023. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 180kg körül vagyok és a lányok akikkel voltam javarészt a szemelyiségem volt az első amit mondtak de volt amelyiknek az alkatom pont bejött, de ez az internet mindenki azt mond amit akar én csak az 1es válaszára akartam írni hogy 200 kiló még nem a ki se kel az ágyból kategória az akkor jön elő ha valaki nem él valamennyire aktív életet (séta munkába vagy akárhova) de ha jár dolgozni akkor a lábai megerősödnek nekem is a vádlim teljesen izom a combomon meg van szintúgy izom és zsír, mert hát szegényeknek felkell emelnie 180 kilót naponta
2023. jún. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!