Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre miért NEM IGAZ, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre miért NEM IGAZ, míg férfiakra IGAZ hogy "Magadban keresd a hibát!" ?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati problémákkal üsszefüggésben.

2023. máj. 27. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkire igaz, csak a férfiak általában igénytelenek. A legundorítóbb hisztis tyúkot is viszik, mint a cukrot, ha jól néz ki.


Életem egyik alapvető tanulsága, hogy minél jobban tiprom a férfiakat, annál jobban ragaszkodnak hozzám, szóval női oldalról túl sok értelme nincs az emberi értékeknek, maximum a saját érdekedben/kedvedre.

2023. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

10. Cicuka! Az emberiség már kipusztult volna ha a férfiak olyanok lettek volna mint apád! Azért mert a te családod olyan, az apád alkesz és egy nyomorult féreg, attól még a férfiak többsége rendes ember. Azért mert megtaláltad a nyomorult életedhez a megfelelő(feminista) illúziót, attól a világ még nem változott!


Én meg semmit sem használtam ki, vagyis senkit sem. Veled ellentétben a nagyapáim dolgos, családszerető emberek voltak, a családjukért dolgoztak tökéletes összhangban a feleségeikkel(nagymamáimmal). A szüleim is ezt követték ahogyan én is.


A polulizmust nem én követem hanem te. Te vagy aki általánosít és megbélyegez. H*lyék mindig is voltak, de arról érdekes hogy nem esik szó, hogy a férfiakat vitték háborúba, az összes kemény fizikai munkát ők végezték, hamarabb haltak mindig is. Ezek a TÉNYEK se zavarjanak. Bármilyen témából ki lehet ragadni a negatív dolgokat, majd azt felfújni, általánosítani. Gyenge nők és gyenge férfiak mindig is voltak, mi ebben az új? A feminizmus igazi kárvallotjai meg nem a férfiak, hanem a nők. A tróger férfi ugyanúgy él mint addig, de a normális nőkre meg ráhúzták a versengést és a teljesítmény kényszert. Sebaj, neked tökéletes a feminizmus. Aztán hidd csak el hogy jó a nőknek az a reklám, hogy jajjj, dolgozz annyit hogy meg tudj élni egyedül, a férfiak csak ki fognak használni! Ne merj családot alapítani, ne merj gyereket vállalni, mert a szemét férfiak ott fognak hagyni! Élj a mának, élj önmagadnak. Ha neked nem esik le hogy ez az egész nem a nőkről szól, akkor légyszi ne is reagálj rám. A sötét feminista szövegedre meg pláne nem vagyok kíváncsi.


Üdv egy 24 év óta házas férfi, férj és családapa, akinek lánya van és boldog házasságban él. Nem alkoholista, nem drogfüggő, as környezetében elismert, és a társadalom számára hasznos ember. Köss belém! Mint mondtam lányom van, még csak meg sem vádolhatsz azzal hogy veled párhuzamosan részre hajló lennék!


Egyébként ha még nem esett volna le, az összes irányzat mindig a normális emberekkel cseszik ki, ha van logikád rá is jössz hogy miért!

2023. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Idiota incelek mindenutt
2023. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

"Aztán hidd csak el hogy jó a nőknek az a reklám, hogy jajjj, dolgozz annyit hogy meg tudj élni egyedül, a férfiak csak ki fognak használni"


Már bocsika, de ha nem így lenne, akkor nagyon kiszolgáltatott helyzetben lennének a nők, és oké, te nem, de nagyon nagy eséllyel mások kihasználnák a függőségét ilyen olyan mértékben, de az biztos, hogy háttérbe lenne szorítva minden döntésnél és erős kompromisszukba kéne belemenniük a megélhetés miatt.


A feminizmus meg nem "irányzat". Egyszerűen abszurd, hogy az emberiség fele nem egyforma jogokkal és esélyekkel él(t).

2023. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

11. Látod, feminista vagy, de azért tanulsz. A gyenge nők önmagukat ejtik csapdába azáltal hog ya férfiből istent csinálnak. Egy férfiből sosem szabad elkényeztetett házikedvencet csinálni, majd sírni hogy a hatalmától megrészagülve megcsal, megver stb. Egyébként ez megint csak a gyenge, ostoba férfiakra jellemző. Igaz az a mondás hogy zsák a foltját.


Mucika! Ha egy nő ismerkedik, most ez erős túlzás volt na mindegy, szóval ez idő alatt mit csinál? Jópofizik meg szétteszi a lábát? Első dolog az (lenne), hogy megérdeklődje milyen volt a gyerekkora, milyenek a szülei, milyen családban nőtt fel. Tudod a pedigré. Aztán ha már ismerkedés, akkor vannak olyan helyzetek akár pár hét alatt is, ahol ki fog bukni ha a pasika ideggyenge, vagy hogy nem türelmes, vagy hogy stressz alatt hogy viselkedik. Aztán ott van a 6. érzék is, ami sosem csap be. A férfiak miatt szenved a világ? Ugyan már!


Én férfi létemre hogy tudtam olyan nőt választani, aki az általam fontosnak tartott fő témákban megfelelt? Úgy mucika, hogy amikor ismerkedtem, a nőben nem egy kétlábon járó p*nát láttam, nem dugáshoz kerestem bio kelléket. Micika! Érted! A nők sincsenek korlátozva abban hogy feltérképezzék a pasijukat, csak hát azt hozzák amit otthon láttak, meg azt amivel az agyukat 0-24-ben mossák. Lehet választani olyan férfit is aki önmagadnak jó, és lehet választani trendi hapsikát, szuper külsővel, szuper trendi jellemzőkkel felruházva, aki tulajdonképpen egy újkori termék. Nem több, ugyanis ő is csak a saját érdekeit fogja nézni, nem a közöst. Természetesen most is a férfiak a szemetek! Mucika.

Nem taposni kell a férfiakat hogy nézzenek valamibe, bár a modernyista feminista agyhalál szerint igen. Mucika! Azt hallottad már hogy erőszak erőszakot szül? Az ellenállás ellenállást! Ugyanazt a mintát kapod vissza az életedben amit te mutatsz kifelé.

Jó életet a feminizmustól? Ugyan már, a gyűlölet magjait elhintve csak növeled a gyűlöletet, mondhatni kamatostól arathatod le. Ó, ne gondold hogy meg akarlak változtatni, sőt, inkább támogatlak! Hajrá, taposd a férfiakat, az a te életed. Gyűlölködj csak, az a te világod! Láss felhőket mindenhol, toborozd a nőket, szíts feszültséget, higyj a feminizmusban. :) Számodra sajnos, az én életem ettől még szuper! A lányom férfi mintája normális, céltudatos, anti alkoholista, látja hogy apa megöleli anyát, hoz neki virágot, nincs erőszak, sőt odafigyelés van. Sz*rul hangzik mi?


A feminista oldal pontosan ugyanolyan mint a kuruc.info közönsége, ők is mindenkiben ellenséget látnak aki nem fehér, ti meg mindenkiben aki nem nő. :)

2023. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

16. Tipikus feminista karen! ;)


https://www.youtube.com/watch?v=ywBr0iHHCK8

2023. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet mondani, hiszen mindenkinek ismernie kell a saját gyengeségét, és az előnyeit kellene kihangsúlyozni. Íby megy ez közösségben. Ez nemtől független.
2023. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

nem létező férfitipró elszaladt megint, hiába, ilyen az izomszag:D



#mégjobbankiröhög

2023. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!