Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyitottabb gondolkodású nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottabb gondolkodású nők! Mi a véleményetek olyan 30 feletti férfiakról, akik nyíltan és szabadon beszélnek tabuk nélkül a szexualitásról?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül tisztelik a nőt, normális kapcsolatban gondolkodnak, nem alkalmi trófeákban, csak nagyon fontos számukra a szexualitás és erotika egy párkapcsolaton belül.

2023. márc. 3. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Taszit ha vki szexualis élete nem érdekel de ezzel traktál.
2023. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a nőknek pont annyira fontos mint a férfiaknak. Én sem szeretem a tabukat egy kapcsolatban.
2023. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Szeretem a szexet, de egy férfi legyen diszkrét. Amit az exeddel csináltatok, az csak kettőtökre tartozik. Ha nekem kibeszéled őket, akkor engem is ki fogsz, és ez nagyon nem tetszene.
2023. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ha azt hangsúlyozod, hogy normális kapcsolat kell, de ha nekem egy férfi az ismerkedés vagy a randizgatás időszakában a szexuális igényeit és dolgait kezdi el ecsetelgetni, minden eszembe fog jutni, csak az nem, hogy komoly kapcsolatot akar.

A nők egyik legnehezebb dolga az ismerkedés során az, hogy kiszűrjék ki az, aki csak a bugyijukba akar bejutni és ki az, aki tényleg kapcsolatot akar. Szerintem semmi meglepő nincs abban, ha egy pasi a szexről beszél a kezdetektől fogva, akkor nem gondoljuk komolynak.

2023. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem az exet beszélem ki, csak nyíltan kifejezem, hogy én nem az a típusú férfi vagyok, aki kávézgatós randik mellett heti egy szexszel beéri és kevés nekem a lekapcsolt villany melletti misszionárius hosszútávon. És egyébként is olyan nőt keresek, aki ismeri a testét és ő maga is szexuálisan túlfűtött beállítottságú.
2023. márc. 3. 14:58
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Az sokkal rosszabb, ha olyan a partner, akivel nem lehetne ilyenekről beszélni, pedig ez is fontos dolog, sőt.
2023. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szeretném tudni, mielőtt szexelünk, hogy ne pazaroljam magam rád. Nekem tetszik, pont azért, mert prűd vagyok, és nem akarok minden faszba beleülni, mire normálisat találok.
2023. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Attól nem vagy prűd, hogy nem akarsz egy csomó férfival lefeküdni. Akkor lennél az, ha úgy állnál az élethez, hogy neked hölgyként ilyesmire még gondolni sem illik, meg neked csak hanyatt kell feküdnöd és a többi a férfi dolga, a szádba venni pedig tisztátalan dolog, ami ezen felül van az meg már szodómia.
2023. márc. 3. 15:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt tisztázni ha valaki ennyire szexmániás. Akinek ennyire a f...a körül forog a világ azzal jobb nem pazarolni egymás idejét. Ha ilyen egy pasi én azt még az első randi előtt vagy akkor legkésőbb szeretném tudni. Pedig nem vagyok prűd, én is normális élvezetes nemi életre vágyom de nem olyanra aki ilyen számító amikor partnert keres.
2023. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A sok negatív tapasztalat és kudarcba fulladt ismerkedés miatt lettem ilyen. Mélyen magamba néztem és végiggondoltam mik voltak azok a fontos pontok, amik az exeim többségénél jól működtek.


30 fölött pedig már nincs annyi időm, hogy felesleges hónapokat pazaroljak olyan emberekre, akiknek teljesen eltérőek a szexuális igényeik és a libidójuk, mint nekem. Nem arról van szó, hogy ekörül forog a világ, hanem ha már az elején nem passzolunk, akkor kár is tovább ismerkedni, mindketten léphetünk tovább. Ha pedig ezen a téren passzolunk, utána lehet tovább mélyíteni az ismerkedést.


Számomra az a meglepő, hogy az alacsonyabb libidóval rendelkező, prűdebb nők ezt miért nem vállalják fel nyíltan és akkor a hozzám hasonló férfiak nem ismerkednének velük és nem lenne az, hogy feleslegesen elmegyünk randizni vagy akár hosszabban alakul, szövődik valami és mindketten mást látunk bele.


Azt meg végképp nem értem, hogy miért jó egy ilyen beállítottságú nőnek, ha olyan férfiaktól növekszik a numeráinak a száma, akikkel nem is passzolnak, mert lefekszünk 2-3 hét után, aztán már az eleje sem az igazi, mert a nőnek elég lett volna egy menet, de akkor még úgy van vele, hogy biztos régóta tartogattam magam és kanos vagyok, majd húzzuk egymást még pár hétig, 1-2 hónapig, mire jön a kifakadás, hogy én állandóan szexelni akarok. Én pedig értetlenül állok, mert bár én kezdeményeztem, de nem vonakodott és látszólag élvezte is, ő pedig úgy élte meg, hogy merüljek már le végre és álljanak már be a szürke papás-mamás hétköznapok a heti 1 aktussal.


Ezért szeretem az elején tisztázni ezeket a témákat. Sajnálom, ha vannak nők, akinek ez is probléma, ha őszintén, nyíltan el akarom kerülni az ilyesmit, aminek úgyis szakítás lesz a vége.

2023. márc. 3. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!