Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A buta nők buknak az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buta nők buknak az okos férfiakra, már ha külsőleg is az esetük?

Figyelt kérdés

Én mérnök vagyok, de most veszem csak észre hogy a kifejezetten buta nők valamiért jobban buknak rám mint a diplomások. Vagy legalábbis sokkal több érdeklődés jelzést kapok tőlük, sokkal könnyebben adják magukat, míg a diplomás nők prűdebbnek és nehezebben elérhetőnek mutatkoznak.

És nem a pénzem miatt, mert nincs rám írva sem az hogy mérnök vagyok, sem az hogy mennyit keresek, átlagos ruhákban járok meg stb. Egyszerűen csak intelligens vagyok és erre valamiért buknak a buta nők is.

Ezt mások is észrevették? Másokkal is így van? Régebben még tini korban az ostoba bunkó de menő férfiakra buktak a nők (buták és okos nők egyaránt), most meg azt látom, hogy felnőtt korban meg már az intelligencia az sokkal vonzóbb dolog valamiért. Kérdés, hogy egyedül én tapasztalom-e vagy mások is?


2023. máj. 19. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szapioszexuálisnak hivják. És igen.
2023. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen,ahogy buta férfiak is szintekkel feljebb választanának intelligenciában,mindenben,úgy igaz ez a nőkre is...
2023. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt nem a te tulajdonságaidon van a hangsúly, hanem az övéiken. A "buta" emberek (értsd: alacsony IQ), általában sokkal könnyebben ismerkednek és mennek bele bármiféle párkapcsolatba, sokkal kevésbé tartózkodóak és az elvárásaik is alacsonyabbak a másik féllel és saját magukkal szemben is. Kevésbé jellemző rájuk, hogy túlgondolják vagy túlstresszelik az egész párkapcsolatosdit, jön ami jön nekik és kész, elvannak vele.


Az átlagon felüli IQ-val rendelkező emberek sokszor bizalmatlanabbak, nehezen oldódnak fel, nehezebben kötődnek, sokszor kínlódnak, hogy az alapvető igényeiket vagy az érzéseiket kifejezzék, inkább vannak egyedül. Erről nagyon sok tanulmány van, olvass utána, ha érdekel.


Szóval nem arról van szó, hogy RÁD jobban buknának a butább nők, hanem hogy a butább nők alapból bárkire jobban buknak, ha érted mire gondolok.

2023. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Biztos hogy okos vagy? Hogy az okos nők nem állnak veled szóba az jelent valamit. Egy buta nővel könnyű elhitetni hogy intelligens vagy, egy okos hamar levágja ha valami nem stimmel.

Az iskolai végzettség nem jelenti azt hogy valaki okos is.

2023. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az okos férfiakra sem a buta, sem az okos nők nem buknak. Az intelligencia hátrány a csajozásban.
2023. máj. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Mernok no vagyok es irtital,ha egy ferfi tul intelligens. Egyszeruen sose talaltam vonzo diplomas pasit. Hosszu kapcsolataim max erettsegizettekkel voltak.
2023. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez azért van mert a kiskorú fiúkra buksz!
2023. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

A buta nők a bunkó pasikra buknak.

Mint az exem,előttem egy bunkó pasival járt aki megalázta,megcsalta sz@rba se vette.

Én tiszteltem szerettem, tisztelettel bántam vele,majd vissza ment inkább az exéhez mondván hogy azóta megváltozott.

De persze azóta is folyamatosan megcsalja megalázza a csávó a csajt,sőt azóta teherbe is ejtette.

Úgyhogy jó választás volt.

2023. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!