Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárásaim vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárásaim vannak arról, hogy kit keresek, vagy ez még reális? Melyik pont az, amelyikből érdemes lenne megfontolnom leadni, már ha van ilyen?

Figyelt kérdés

- Legyen minimum 178 cm magas (mert én 180 cm magas vagyok)

- Ne lógjon hetente 5X az edzőteremben

- Nagyon maximum alkalomszerűen igyon

- Ne legyen dohányos

- Ne legyen testi vagy szellemi fogyatékkal élő

- Legyen 25 és 35 között az életkora

- Ne legyen elhízott

- Ne idegenkedjen a sporttól, vagyis:

1) legyen hajlandó sétálni, túrázni alkalomszerűen

2) ha van 2 bringa, akkor bringázni alkalomszerűen

3) esetleg velem tarthatna mikor futni megyek

4) valamiféle testmozgást heti rendszerességgel végezzen, bármi is az

- Ne legyen az a fajta gamer, aki minden nap órákig tolja a számítógépes videojátékokat

- Ne éljen tudatmódosító szerekkel, ne legyen gyógyszerfüggő

- Legyen jogosítványa, vagy legyen szándékában letenni

- Rendelkezzen valamiféle pénzügyi tudatossággal, tehát:

1) képes legyen spórolni, ha arra van szükség

2) okosan költsön, ne hülyeségekre, pl. ne BMW-re költsön mikor még ingatlan sincs

3) nagyon lenyűgözne, ha a pénzének befektetésével is foglalkozna legalább egy minimális szinten

4) legyen megtakarítása, vagyis anyagi biztonságban éljen

- Legalább egy érzékelhető szintig legyen romantikus a kapcsolatban, és udvarias, lovagias

- Akarjon házasodni és gyereket még ebben az életben

- Ne legyen mélyen vallásos, aki heti szinten megy istentiszteletre

- Ne legyen állatbolond, vagyis akinek már 2-3 kutyája vagy macskája van, az már nekem sok

- Legyen hűséges, tudjak benne megbízni ilyen téren szinte vakon


2023. máj. 29. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyjából mindenki ilyet keres. De azért sok sikert! :)
2023. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Egyedül az utolsó, de csak azért irreális, mert olyan nem létezik, hogy valakibe vakon megbízz és aztán ne vágjon át, mármint nem ő vág át, hanem te vársz el lehetetlent. Mindig vannak csalódások, vagy kisebb, vagy nagyobb, sőt olyan is, hogy nem tudsz rajta túllépni.

Önmagadban sem tudsz néha megbízni, néha önmagad nem ismered meg. Anyukádban 100% megbízol? Szép dolog, de gondolom azért, mert feltétlenül szeret és te is őt. De egy párkapcsolatban nincs olyan szeretet, néha önző, néha adakozó...

2023. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezek teljesen normális elvárások. Mondjuk futni utálok, de hetente 3-4x sportolok.

Az edzőtermes feltételt nem értem, ha hetente órákat edz az nyilván már az együtt töltött idő rovására megy, de heti 5x1 óra sport szerintem még belefér..

2023. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Írtál olyan dolgokat, ami valóban a legtöbb embernél alapelvárás, és fontos, de az mondjuk nekem furcsa lenne, ha vki csak azért kukázna vkit, mert nincs jogsija, és nem is szándékozik letenni… Vagy mondjuk 2 centivel alacsonyabb, 1 évvel idősebb az intervallumnál… Nem jó szerintem ez a pontokban, paraméterekben gondolkodás, jó sok mindenki ki fog így esni nálad, holott lehet, hogy bőven lenne kémia, hűséges, normális, csak épp mondjuk nem egy macskája van, hanem kettő stb.
2023. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez stimmel pl rám is, bár nekem van egy Audim és nincs házam. Igaz, a kocsi is pihenőn van mert balesetem volt 1 hete..
2023. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Akarjon házasodni és gyereket még ebben az életben -> ez jó :D Nem tudom, erre mekkora az esély, talán ezt érdemes még az elején tisztázni, hogy ha minden oké, akkor 2 éven belül várod az eljegyzést, különben lépsz, csá.


A pénzügyi kultúra a legneccesebb, a legtöbb pasi (meg nő is) ilyen szinten a béka valaga alatt van. Alap, hogy előbb kell a drága kocsi/motor a legtöbbeknek, mint a lakás. Ha neked van lakásod, akkor ne kösd ki ilyen erőteljesen a pénzügyi dolgokat, mert sok ember motiválható, ha van miért. Csak addig leszarják. Én bárkivel ismerkedtem 20 és 40 között, mindenki mindig "épp" nullán volt, ha nem mínuszban.


Az edzőterem engem is irritál, de azt nyugodtan bent hagyhatod, mert aki képes heti 5-ször edzeni, az lusta ember nem lehet, én azt mondom.


A jogsi meg a cigizés szerintem, amiből még tudnál engedni.

2023. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most férfit vagy nőt keresel? Bár gondolom férfit, a legtöbb pasit nem érdekli a nő anyagi helyzete.

A legfontosabbat viszont kihagytad: legyen extrém jóképű, bármilyen testi hiba nélkül (amelyről 99%-ban senki sem tehet).

A többi meg csak tipikus bullshit. Nagyjából biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan pasit utasítottál már vissza, akikre ez mind igaz volt, csak a te külsőt érintő igényeidhez nem értek fel. És abban is biztos vagyok, hogy sok olyannal összejöttél aki "jajj de helyeeeees" és egyik pontnak sem felelt meg, viszont tényleg cserébe nagyon jól nézett ki.

És eléggé ellentmondásos az igényed, hogy legyen sportos, de mégse töltsön heti 5 napot az edzőteremben. Aki sportos az minden nap sportol.

2023. máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én hozzáírnám hogy ne legyen gyereke.

Sok mindenen kehet változtatni, de a gyereke sosem tűnik el az életéből.

“Aki sportos az minden nap sportol”. Ez nem igaz. Heti 3-4 sport már sportos életmódnak számít.

2023. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De egyébként ez a "sportolás" is mit jelent? Ha én mindenhova bringával járok (tényleg így van) akkor sportolok? Vagy csak akkor sportol valaki ha azt mondja hogyy ő sprotol meg felöltözik "sport ruhába" és úgy csinál valamit?
2023. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!