Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? Érdemes megfonto...

Körülmetélés? Érdemes megfontolnom a doki tanácsát?

Figyelt kérdés
Visszatérő gyulladásos panaszokra és ebből fakadó problémákra a doki körülmetélést javasolt. Mondtam neki, hogy én inkább kenegetném és jobban odafigyelnék rá, ami évekig megoldotta a problémát, de az utóbbi időben újra elkezdtem komolyan bringázni, egy napos tekerések után sajnos elég kellemetlen, szúró érzést érzek mindig, persze mindig megmosom, de van hogy így is begyullad. Több hónapja hátrahúzva tartottam a bőrt, viszonylag hamar megszoktam és a gyulladás sem volt azóta. Lehet, hogy mégis meg kéne fogadnom a doki tanácsát? Ha igen, mit érdemes megfontolni? Nem érzem továbbra sem szükségesnek az egész műtétet, de tény, hogy így szabadon jobb érzés és a mindennapokban is kevésbé korlátoz. (24F)

#körülmetélés #Gyulladásos panaszok
2023. ápr. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagytad abba a hátrahúzva tartást, ha bevált?

Nekem is sokszor volt gyulladás, de 20+ éve hátrahúzva tartom, és azóta egyszer sem volt begyulladva.

2023. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem több, mint tíz éve metéltek, szintén elég sokat gyulladt volt előtte. Az egyetlen, amit megbántam, hogy nem hamarabb szántam rá magam.
2023. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a prosztatád egészségére ügyelnél ennyire .Bicikliseknél kemény gondok tudnak lenni.
2023. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

felesleges metélés ha siman hatrahuzhato

jobb érzés is ha van

2023. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem ijesztgetni akarlak, de neki is így kezdődött:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2023. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bevált a körülmetélés, mert egy másfajta intim higéniát ad.
2023. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon igaz 6-os ! És szerintem jobbat.
2023. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!