Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik hülyeségnek tartják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hülyeségnek tartják, hogy a férfi esélye a testi adottságain múlik, az erre mit tippelne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 2 társkeresési rendezvény, ahová a férfiak paraméterek alapján mehetnek.


Az elsőn csak olyan férfiak vehetnek részt, akik maximum 175cm magasak és max 13cm a farkuk.


A másodikon csak olyanok, akik minimum 180cm magasak és min 17cm a farkuk.


Nőknél nincs kikötés, mindenki oda megy ismerkedni a 2 közül, ahova szeretne. Ismerve ezeket a minimum vagy maximum méreteket.


Szerintetek hogy nézne ez ki? Szerintem az elsőn kb nem lenne nő, a második meg tele lenne. Legalábbis, ha a valóságból indulok ki.



2023. jún. 1. 18:40
 71/112 A kérdező kommentje:

#69

A kis méretnek milyen előnyei vannak azon kívül, hogy véletlenül se tud fájdalmat okozni? Az nem pozitívum, hogy mindig kicsúszik, ahogy a korlátozott póz lehetőség se.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. jún. 4. 13:54
 72/112 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, mert nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret.
2023. jún. 4. 13:58
 73/112 anonim ***** válasza:
74%

71.

Jó, te biztosan jobban tudod férfiként, hogy milyen, amikor egy férfival szeretkezel. Kar erre a kérdésre időt pazarolni.

De tessék, úgyis ezt akarod hallani:

Minden nőnek csak a 25 centis, 10 cm vastag fsz jó, aki mást mond, az hazudik.

2023. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 A kérdező kommentje:

#73

Ez pont válasz volt a kérdésemre. Ja, nem.

2023. jún. 4. 16:44
 75/112 anonim ***** válasza:
80%

Neked csak az a válasz, ami beleillik a kepedbe. Hiába mondom, hogy nálam mi van, az úgysem számít, mert te nem így gondolod. Nem fogom azt mondani, hogy a nagy méretet szeretem azért, mert ezt akarod hallani :D

De akkor minek a kérdés? Könyveld el magadban és veregesd meg a vallás, hogy igazad van, azt kész.

2023. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:
29%

71


Nem engem kérdeztél és úgyis ezt is leszólod, de tessék:

A kis méret előnyei: könnyebb sz@pni, szub férfi esetén pedig alázáshoz ideális, valamint erényövet könnyebb venni rá.

Állandó partnernek én is átlagosat választok. Hosszút nem, mert fájdalmat tud okozni.

Amúgy egy lógó mellnek mi előnye van a feszeshez képest? Csak úgy eszembe jutott.

2023. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegy mekkora tucsok hegedul egy lyukba lanyok. Ahogy az se hogy milyen melyre tudjuk a sepru nyelet dugni a kemenybe kormolashoz.

Nekem inkabb legyen nagy farkam mint kicsi. Mer olyat meg nem hallottam hogy a nagyot kirohogik. De olyat mar igen hogy a kicsit kinevetik. Az meg aki azt mondja hogy nem a meret a lenyeg. Nem a rabok fszat nem!!!

2023. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
37%
Hat hidd el, előbb röhögöm ki azt, aki a “mert” helyett “mer”-t ír, mint azt, akinek nem 16 centis.
2023. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
29%
77-es. Ezt hivjak komplexusnak, amit iderittyenttel. Kezelesre szorulnal, de az egeszsegugyi rendszer nem kepes ellatni teged a tarsadalombiztositas cimen, igy maganrendelest tudsz csak igenybe venni.
2023. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
0%
79. En koszi szepen nekem nem kell semmi fele maganrendeles:) En elegedett vagyok a 18 centisemmel, komplexusa legyen annak akinek 10 centise van. Nem lennek a helyebe:). Amugy meg viccet felreteve erdekes hogy eddig akarhany novel voltam mind 18 centiset szerette, pedig voltam mar parral.. Buszke vagyok a farkam meretete, a kisfszu emberek meg bujjanak el mer kivisitani valo amit lemuvelnek.
2023. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!