Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell pasizni társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell pasizni társkeresőn hogy ha ráéek időpontot egyeztetni es találkozni?

Figyelt kérdés

Van amikor szabin vagyok, felnézek ráírok erre arra aztán nekik ez túl közvetlen, vagy sok?

Szia mit csinálsz ma. Kb igy kezdem. És hezitálnak vagy vissza se írnak.

Ha felteszem hogy x helyen vagyok, csatlakozik e, semmi.

Mindig exeket vagy barátokat lehet csak felhívnom ill hívnom de nekem nem ök kellenének.

Most is ezen görcsölök hogy el akarok menni valahova, mert szabin vagyok, a neten társkeren nem halad semmi semerre vagy dolgoznak, meg napokkal előre érnek csak rá, meg egyeztetni kell, molyolni, így egyedül ülök egy parkban es megint a nyomorék exem kell hívnom ha nem akarom egyedül eltölteni a napom, de vele legalább meg lehet jelenni nyilvánosan, mert utálom mint a sz.rt, de legalább nem kell szégyellni. Es akkor nem egyedül iszok legalább.

Nagyon ritka ha ráérek szabin vagyok.


Mit írjak az idegenekre hogy elérjem azt, hogy mozduljon meg? Kb most.


A neten ez megy, az utcán meg csak lesnek és elmennek mellettem.



2023. jún. 2. 08:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Szar ügy.
2023. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a probléma, hogy az emberek nem erre/így használják a társkeresőket, hanem partnert (szexre, beszélgetésre vagy egy életre) keresnek, nem az adott napra szabadidős partnert.


"Egyeztetni kell, molyolni" - nem is értem, mit nem értesz? Te is nyilván előre tudod mikor vagy szabin. Amikor dolgozol, akkor hiába ír valaki, hogy találkozzunk MOST, nem tudsz menni, ugyanígy mások sem.


"Nagyon ritka ha ráérek szabin vagyok." Ezt a mondatot meg konkrétan nem értem.


Miért a nyomorék exed kell hívnod? Nincsenek barátaid? De egyedül is szívesebben lennék, mint a nyomorék exemmel. Parkban ücsörögni, olvasni, sétálni egyedül vagy egy baráttal is lehet - vagy nem tudom értelmezni, hogy "egyedül iszok" - egész nap iszol a szabadnapodon, ez a program?


Folyamatosan ismerkedj a társkeresőkön, kifejezetten írd le, hogy szabadidős partnert keresel a szabadnapjaidra, írd le, hogy kb. milyen programra, és minél hamarabb szólj ha már tudod, ne aznap.

2023. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Kiírtam hogy szabin vagyok.

Ráirok srácokra.

Nem tudom előre soha mikor érek rá, ezt is tegnap tudtam meg. Mert ma el kéne intezni vmit es ugy volt más megteszi helyettem de tegnap bevágta hogy mégse igy tegnap hirtelen kellett mára szabit kérnem.

A hetvégéim is random vannak.

Alapvetoen olyan pasik a jók is mint az exek hogy mindenhova csatlakoznak mellém. És simán felveszik az életritmusom és rugalmasak azonnaliak.

Felolem szex is lehetne ha van kémia de ez még nagyon sokfüggvényes dolog nem lehet igy neten ezt. Nem akarok erre rámenni. Hanem találkozni beszélgetni eleve milyen a társasága meg ő. Azért az rengeteget számit.


"Miért a nyomorék exed kell hívnod? Nincsenek barátaid? "


"Mindig exeket vagy barátokat lehet csak felhívnom ill hívnom de nekem nem ök kellenének."

2023. jún. 2. 08:44
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

De nem fog mindenki mindig hozzád idomulni.

Az exed ilyen olyan hülye...de nem is értem, arra jó hogy ne unatkozz?

Az emberek dolgoznak, vannak hobbii, barátai, stb... ezért kell egyeztetni. Állandóan így se dolgozol ha nincs szabi.

2023. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
97%
Kislany, lassan tudatosodhatna benned, hogy nem korulotted forog a vilag. Teged sem rangat senki. Az ivaszathoz pedig barmelyik hajlektalan rendelkezesedre all. Ra is ernek nagy duzzogva, ha te fizetsz.
2023. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

Értem, de sajnos az emberek nagy része nem úgy van szabin, mint te, hanem előre tervezetten, előre tudja a beosztását stb. Tehát nagy részük dolgozik aznap, hiába írsz neki, nem tud csatlakozni, még ha akarna sem. Ha pedig nem dolgozik, akkor valószínűleg már meg van az aznapi programja, amit nem biztos, hogy fel akar rúgni egy ismeretlen lány miatt.


Én továbbra is azt mondanám, hogy próbálj meg előre ismerkedni, online, olyanokkal, akik - ha már nem ismeretlen vagy számukra - rugalmasabban ugranának az ilyen hirtelen programokra.

2023. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%

Ezzel a hozzáállással neked nem kellene "pasiznod", ugyanis sem önbecsülésed, sem kultúrád nincsen hozzá. Azt várod, hogy az első szóra a lábad előtt heverjen mindenki, csak mert neked épp pasizni támad kedved és csodálkozol, hogy a lábtörlő exeid jeleznek csak visza? Exeket eleve nem hívogatunk, ember... Biztos, hogy olyan szuperjó társaság vagy?


Önbecsülés, tartás.

Meglátod, talán így szívesebben jelentkeznek majd emberek egy levegőt szívni veled.

2023. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Az exekkel valahogy simán ment minden mint a karikacsapás. Jöttek mentünk mindenhova állandoan tapadtak rámszálltak én meg ezt nagyon élem. Ez kell, aki nem hezitál hümmög hanem igen, feláll és go ugorjunk bele ugy is kisül mi lesz az egészből.

Habár ők domináns férfiasabb típusok is. Akik nagyon tudják azt hogy mit akarnak, nagyon gyorsan tudnak valakit leírni, vagy valaki mellé állni. Nagyon gyors döbtésképesek, nem molyolnak, vagy igen vagy nem es kész.

Vitáknál ia irtó gyors észjárásúak, nagyon gyorsan értőképesek is.

Nem hiszem hogy ez olyan ritka lenne.

2023. jún. 2. 09:05
 9/47 A kérdező kommentje:

7#

Nekem ne lenne önbecsülésem?:D

Mert nem akarok ma egyedül lenni?

A pultoscsaj lassan hamarabb lesz a bnőm mint barátom egy pasi a netről.

2023. jún. 2. 09:06
 10/47 A kérdező kommentje:

Tényleg az nagyon gáz lenne ha múlthéten mondta a pultoscsaj hogyan hívják, ma szeretnék bemenni de az istennek se jut eszembe a neve? Lehet azt a helyet ki kéne hagynom mégha egyedul is megyek vagy exemmel.

Nem mintha érdekelne meg szoronganék ez miatt, de szorongok

2023. jún. 2. 09:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!