Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek van fent társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek van fent társkeresőn olyan nő, aki nem is akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap matcheltünk, én 27 éves férfi vagyok, ő 30 éves nő. Udvariasan írtam neki, ahogy szoktam. Válasz csak elvétve érkezett, az is csak arról szólt hogy ő mennyire belefáradt már az online társkeresésbe, semmi kedve az egészhez, szar az egész. Utál pötyögni, meg eleve számítógép előtt ül egész nap a munkája miatt, így nincs kedve már a képernyőt bámulni. Mondtam neki, hogy ha már így összematcheltünk, egy fikarcnyi esélyt adhatna a dolognak. Aztán már semmi válasz… egyáltalán. Mi az értelme ennek??? 30 évesen is ilyenek a nők? Igencsak dekoratív volt a csaj, gondolom nincs rászorulva az online datingre, biztosan van aki kezelgeti.
2023. jún. 1. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Valszeg nem volt lehengerlo, mindent elsopro, bugyinedvesito a nyito szoveged, ezert hagyta a fenebe. El ne hidd hogy egyedul van, az ilyen 30-as szutykok minden reggel mas hapsi agyaban kelnek.
2023. jún. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem nem akar ismerkedni hanem VELED nem akart.
2023. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2


Akkor minek húz jobbra????

2023. jún. 1. 07:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy a nők nagy része manapság már abszolút nem veszi komolyan az online társkeresést. Egyre kevesebben aktívak, mondhatni belefáradt mindenki.
2023. jún. 1. 07:43
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Az online társkeresést nagyon kevesen veszik komolyan. valaki poénból, valaki fogadásból csinálja. Mert szórakoztató rövidtávon.
2023. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Sok nő önbizalomnövelésként csinálja. Fölregisztrál, aztán élvezi, hogy a pasik észreveszik, közeledni akarnak hozzá. Ő meg élvezettel utasítja vissza őket. :-)))
2023. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogtad meg, ennyi a történet. Es nem a nők veszik lazán, csak rohadt magasak az igényeik.
2023. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

"Igencsak dekoratív volt a csaj, gondolom nincs rászorulva az online datingre, biztosan van aki kezelgeti."


De neked mégis megér egy kérdést.

2023. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem érted el az ingerküszöbét,ez van. Nem baj,lesz majd olyan aki eléri a méhszáját is.
2023. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo ne online tarskeresesbol indulj ki. Egesz egyszeruen fogyatekos mindegyik. A ferfiak a farkukat razzak, a nok meg egotuningra hasznaljak. Eleve egy irogatasbol hogy tudna mar eldonteni akarki is hogy van e vonzalom vagy sincs. Max ha valami irto bunko vagy, vagy pedig tele helyesirasi hibakkal irsz akkor oke. De amugy nem. En a viszony.hu ra regisztraltam kivancsisagbol ott 50 nobol vissza irt 3. 190 centi magas sportos intelligens embernek tartom magam, elobe szemelyesen nagyon szep dekorativ noket is ossze birtam szedni. A neten meg a tehen nem ir vissza a viszony.hun. A dekorativabb meg se nezi. Szoval ezeket az oldalakat hagyjuk.
2023. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!