Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 320 ezret keres csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 320 ezret keres csak az kispályás lúzer a nők szemében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 08:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Saját lakás és autó nélkül.
2023. jún. 3. 08:30
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Amíg pénzben méred a nőket addig soha sem lesz barátnőd.
2023. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2


Ők árazzák be magukat! Én imadnám ha nem kellene milliókat keresni mint belépő szint egy külsőre jobb fajta nőhöz.

2023. jún. 3. 08:37
 4/22 A kérdező kommentje:

#4


🤣

2023. jún. 3. 08:56
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
#3 Azt ugye tudod, hogy a "külsőre jobb fajta nő"-nek lenni rohadt sok pénzbe kerül? Fodrász, kozmetikus, körmös, pillás, szoli, ruha, parfüm, smink, cipő, stb., mind mind rohadt sok pénz. Ha te elvárod a nőtől, hogy jól nézzen ki, akkor teljesen jogos a nő részéről az az elvárás, hogy te anyagilag támogasd ebben. 320 ezres fizuból pedig nem feltétlen tudod ezt megtenni. Vagy adj alább az igényeidből és úgy csajozzál, vagy keress többet!
2023. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Akiben ez felmerül, azon a milliós kereset sem segítene, viszont egy pszichológus, normális önértékelés lehet.
2023. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Ország nagy része bőven 600k nettó körül keres szóval ezt is várják el minimum a nők
2023. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

6-osnak "a "külsőre jobb fajta nő"-nek lenni rohadt sok pénzbe kerül? Fodrász, kozmetikus, körmös, pillás, szoli, ruha, parfüm, smink, cipő, stb., mind mind rohadt sok pénz."

Szerintem ez nagy tévedés.

Kiegyensúlyozottnak, kellemesnek és érdeklődőnek lenni - ez hozzájárul a jó külsőhöz és ingyen van.

A többi pedig tisztaság, szintén ingyen van.

2023. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Pedig igaza van 6osnak 😅🫣 tényleg baromi sokba kerül magunkat kicsinosítani.. Tudod nem mindenki születik természetes szépségnek. Egyébként nekem nem feltétlen pénzesebb párjaim voltak, olyan 50-50. De ha hiszitek ha nem, azok akik veled egy szinten voltak keresetileg azok 100x értelmetlenebb, nagyravágyóbb idióták voltak mint azok akiknek nem kellett megnézni mi mennyibe kerül.. Komolyan mondom a legutóbbi páromnak nagyobb igényei voltak mint annak aki milliókat kaszált.. hó végén mindig nullán volt. Hülyeségekre verte el azt a kevés (vagy kinek mi a kevés..) fizuját. Menőnek akart tűnni meg jómódúnak pedig csak egy idióta gyári munkás volt akinél mint kiderült a “menő” kocsija is hitelre volt (ezt végig tagadta mikor 1x megkérdeztem hogy arra hogyan spórolt össze ha most egy ft sem marad meg a zsebében)
2023. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Mivel én nőként jelenleg 0 forintot keresek betegség miatt és otthon kell laknom, ahol mindenki leszar, így aki havi 320at keres és nem kell éreznie az, kb egy isten most az én szintemhez képest
2023. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!