Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 320 ezret keres csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 320 ezret keres csak az kispályás lúzer a nők szemében?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 08:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Én Debrecenben élek, itt a többség 200-250 körül keres, 320 ezer az már egy multis informatikus fizetése. Mégsem ez a szűz szingli férfiak városa.
2023. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Megvásárolhatnálak házi kedvencnek.
2023. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
ezt úgy mondod mintha a nőnek nem lenne önálló keresete, hogy körmöshöz járhasson. Vagy "összejövök valakivel, mert kell a pénz körmösre?" ez szerinted így van?
2023. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Én 380at keresek, nem tapadnak. Vagyis vannak akik jeleznek, de nem tetszenek, vagy hülye a szenzorom és nem veszem le a jelzéseket azok felől akik tetszenek. Annyiban jobb a helyzetem, hogy hamarosan beköltözhetek az újépítésű lakóparki lakásomba. Mivel az első lakás így mindenem új. A ruhatáram is teljesen lecserélődött, de én nem a forintomat baxom el márkás ruhákra, hanem csak a caffeteriát. Már amit megtudok belőle venni, mert általában ami nagyon tetszik, az pont nincs méretben így kénytelen vagyok mással pótolni és nem széppel vásárolni. Szóval nem keresek én sem olyan jól, de mindig is jól bántam a pénzemmel. Ezért tartok itt. Szóval az, hogy keveset keresel, vagy többet attól függ mi számít milyen igényeid vannak. Autóm mondjuk nincs, helyette 2 új bringám. Az egyiken kosarak a bevásárláshoz, másikkal futkorászok, fogászhoz, fodrászhoz, vasútállomáshoz ha épp dolgozom. Nekem elsőszámú prió volt, hogy lakásom legyen.
2023. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
10es vagyok, jól le lettem pontozva pedig csak a tapasztalataim írtam le. Egyébként igaza van a 15ösnek, sokkal inkább számít az hogy hogyan bánsz a pénzeddel.. Egyik barátnőm pasija meg keres 700ezer körül, ami valljuk be egy átlagos férfinak nem rossz, de minden héten elissza a haverokkal, az jobb? Meg van milliónyi példa mikor a pénzes idióta, vagy a kevésbé pénzes tud feltörni, bármi.. Hidd el egy normális nő nem a te pénztárcádba fog kutakodni, ha meg az olyanok jönnek be akkor miért nem tanultál eleget hogy kitörtj az átlagból vagy valami? akkor lehetne esélyed esetleg fullos értelmiségi nőknél is hogy ne csak az aranyásókról legyen szó.. Nekem van saját házam autóm, és pont ezért sz*rom le hogy ki mennyit keres, bár lehet kellemetlenn lenne ha busszal jönne hozzám valaki, de az már úgy gondolom ciki ha egy korombeli nem tud fenntartani egy autót akár csak egy 320ezres fizuból.
2023. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Fogjuk már fel hogy kis pénzt is lehet jól beosztani meg nagyot is eltapsolni. Ha nő lennék aki be tudja osztani az szimpatikusabb lenne. Ha beüt a krach hasznosabb.
2023. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

Ha ez az egyetlen értéked, akkor valóban elég ergya.



Kb én is ennyit keresek egyébként (és a kollégáim is). Nem egy olyan van köztük, akire szívesen rámásznék és nem a pénz miatt nem teszem, hanem mert utána kínos lenne együtt dolgozni. 😇

2023. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bármit is hazudnak.
2023. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

#9 Hagyjuk már ezt a szánalmas, szar szöveget.

Igen, mikor egy férfi meglát egy vadidegen nőt és azt mondja, hogy nagyon tetszik neki a nő, azt azért mondja, mert olyan jó ember az az ismeretlen nő.Véletlenül sem csak a jó külseje miatt mondja...

Gondolom te ha látsz egy iszonyatosan ronda nőt, akkor azt mondod, hogy nagyon tetszik, mert biztos jó ember, meg meg van fürödve.

2023. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#10 Hát figyelj, a szépségápolás qrva drága.Benne van a nevében is: SZÉPSÉGápolás.Magyarul természetesen szépnek kell lenni ahhoz, hogy rohadt sok pénzt költhess a szépséged ápolására, mivel ha nem teszed, egy idő után bizony megcsúnyulsz.

Aki meg ronda, az nem tudja a "szépségét" ápolni, mert ocsmány.

2023. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!