Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít öreg embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít öreg embernek egy 30-40 közötti férfi?

Figyelt kérdés
25 éves nőtől is hallottam hogy a 35 éves már szerinte kisnyugdíjas.
2023. jún. 4. 06:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%

Gyanus, hogy a 4-es az egy oreg foszer propagandaja. Ha nem,akkor sok szerencset majd a ven trottyoshoz amikor te 33 leszel o meg kozelebb lesz a hatvanhoz. Jo lesz majd vele akarhol is megjelenni, mar ha el tudod majd rangatni. A szex is biztosan olyan remek lesz mint egy harmincas komaval :)


Lassan 26 vagyok, nekem ilyen laza dolgokra az ilyen 33-34 oke, valamiert nekem is vizvalaszto a 35, talan azert, mert az mar kozelebb van a negyvenhez. Ami meg nem a nyugdijas hatar no de nem is eppen a fiatalsag evtizede. Kapcsolatra max. 32. Kesei gyerekkent szempont az, hogyha 5 ev mulva szeretnek gyereket akkor ne bässzak ki szegenykevel.

Erdekes, mert ilyen 20 evesen az 5-8 evvel idosebbek tetszettek, es ez most sem valtozott, hanem utolertem azt a kort, mar a 25-28 a korosztalyom. Amig regen szempont volt az, hogy idosebb legyen par evvel a srac mostanaban mar nem, sot, a parom is csak 1 evvel idosebb nalam. Es tok jo egyutt megelni a huszas eveinket.

2023. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem számít. Van bőven elég fiatal nő, aki elfogad idősebb férfit is párjának. Találj egy ilyet. Hogy a többi mit mond, az pedig ne érdekeljen, mert nem egymást keresitek.
2023. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Én inkább úgy mondanám, hogy már nem számít fiatalnak.

Ezt a kisnyugdíjas dumát meg rendszerint akkor szúrják oda a csajok, ha a 35+ pasi még mindig azt hiszi, hogy a tinilányok illenek hozzá, mert ő még fiatal. Ja, persze, agyilag maximum. De a test nem hazudik. (Mindkét nem esetében, természetesen.)

Aztán ezek a pasik majd rájönnek, hogy azért a lépcsőn felfutni két szatyorral, egész este bulizni, egész hétvégén aktívan kikapcsolódni mégse olyan már, mint 20 évesen. Akkor rákezdenek erre a kisnyugdíjas formára, hogy te fiatal vagy, ezt nem tudhatod, bezzeg mikor ő volt 20 éves, és majd ő elmagyarázza meg megmutatja... Aki ebbe egyszer belefut, onnantól annak a 30+ korosztály örökké nagytata lesz. 🤷

2023. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

Őhozzá képest öreg.

Ismerkedj a saját korosztályoddal.

2023. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
44%
Egy 25 éves véleménye nem mérvadó. :D Annyi idősen én is így gondoltam. Ahogy egy 85 éves véleménye sem, ha egy 55 évest fiatalnak hív. A skála két szélén lévők meglátása erősen torzít.
2023. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező mert egy nő ezt mondta ezen nem kell felkapni a vizet. Lehet két nő ugyanazon a napon született és az egyik el se bírja képzelni, hogy pár évvel idősebb párja legyen, a másiknak meg semmi baja 10 év korkülönbséggel sem. Találd meg azt, aki a számodra megfelelő. Az, hogy bántanak ismerkedéskor, az pedig sajnos normális manapság.
2023. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy ki mit mond, mindenki a félelmeit meg az egóját vetíti ki. Pont lesz*rom hogy ki minek és milyennek tart, a legfeleslegesebb idő és energiapazarlás másokkal foglalkozni, vagy más véleményét felvenni. Sajnos erre nagyon későn jöttem rá!
2023. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor számít öregnek, ha nem áll jól anyagilag. Ha van kertes háza, menő autója, jó fizetése, akkor érett, korban hozzáillő férfinak számít.
2023. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
17%
A nő is öreg 35 évesen.
2023. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%

19

Csak a nők nem csinálnak magukból bohócot, hogy jóvasl fiatalabbakra nyomulnak. A 35-40 nem öreg úgy általában, de ha nálam próbálkozna, akkor öreg.

2023. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!