Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mesterséges intelligencia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mesterséges intelligencia által alkotott jövőbeli robotnő szóba fog majd állni az incelekkel is?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hamarosan megoldás fog születni az incelek problémájára?

2023. jún. 4. 16:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
59%
10-es. De ezert csakis onmaguk a felelosok. Nem pinaban merik egy ferfi eletet, ahogy en sem pinakat fogok latni, ha esetleg lepereg elottem az eletem.
2023. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

"9. Még akinek szarra fordul az élete később, annak is legalább ott vannak az emlékei, meg hogy egyszer volt része a jóban. Az incelek meg még élőben puncit sem láttak egész életükben, nekik öreg korukban abszolút nincs semmi jóra emlékezniük, nincs múltjuk sem, nemhogy jelenük vagy jövőjük."

Igazad van! Én már annak is örülnék, ha levetkőzne előttem egy nő, anélkül, hogy lefeküdnénk egymással. De ez SEM adatik meg nekem, meg a sorstársaimnak!

2023. jún. 4. 18:59
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
#13 helyes.
2023. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Akik nincsenek ilyen helyzetben, fel sem fogják, hogy milyen ez!
2023. jún. 4. 19:02
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Úgy lesz programozva hogy csak normális pasikkal tudjon lenni.
2023. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Onlyfans -en ez már most történik. Incelek fizethetnek a jó nőknek, hogy után beszélhessenek az őt megszemélyesítő chatbottal.
2023. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
20%
Viszont megoldás ez? Inkább a prosti..
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ha elég fejlett az M.I., akkor az fogja pszichológushoz küldeni az inceleket. De bottal sem piszkálja meg őket, nagyon helyesen.
2023. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
68%
Őket még Serial Designation V is kerülni fogja nagyívben.
2023. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

10

“ Az incelek meg még élőben puncit sem láttak egész életükben, nekik öreg korukban abszolút nincs semmi jóra emlékezniük, nincs múltjuk sem, nemhogy jelenük vagy jövőjük.”


Kárörvendőek vagyunk?

2023. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!