Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális az , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az , hogy nem igénylem, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, viszont 23 évesen még sose volt barátnőm és nem is izgat a dolog,se türelmem nem lenne hozzá, se merszem egyáltalán, hogy egy nekem tetsző lánnyal kezdjek valamit.


Ha tetszik valaki akkor igyekszem a gondolatokat róla elismásolni. De ahogy észrevettem (lehet emiatt) én se tetszem egy lanynak se. Legtöbbjük citromba harapott képet vág ha meglat pl.


Jól megvagyok barátnő nélkül, ha megjon a "szukseglet", akkor csak maszturbalok és utána megint egy jó ideig elvagyok. Ez mennyire normális vagy mit lehetne tenni ellene?



#barátnő #tetszik #Kiábrándulas
2023. jún. 5. 10:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
44%
Pszihológussal kellene sokat beszélgetni. Nézz körül otthon hogy mit láttál a szülőktől példát. Rossz volt a gyerekkorod? Esetleg egymást sem szerették? Apád menekült otthonról? Elváltak?
2023. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
44%

Én imádom az ilyen mások mondják meg neked mi a normális kérdéseket.

Ha te igy érzed jól magad kinek mi köze hozzá.


Én pl 35 vagyok, most sincs párkapcsolatom és a jövőben sem lesz és nem érdekel, hogy erről ki mit gondol.

Van egy barátnőm, akivel szervezünk közös programokat és utazgatunk a világban.


A szexes részét megtudom oldani.

(nem kérek levelet)


Abba a helyzetbe meg nem szeretnék kerülni amit a munkatársaknál látok. Elvált, idegbeteg, alkoholista, láncdohányos, gyógyszer függő, az életképtelen gyerekei húzzák le pénzel. Apa agyál pénzt !


A munkát mint valamiből pénzt kell csinálni részt nyilván megkell csinálnom. Viszont azon kívül az én életemet semmi sem korlátozza.


Mindenki maga dönt.

2023. okt. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen.
dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!