Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális az , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az , hogy nem igénylem, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, viszont 23 évesen még sose volt barátnőm és nem is izgat a dolog,se türelmem nem lenne hozzá, se merszem egyáltalán, hogy egy nekem tetsző lánnyal kezdjek valamit.


Ha tetszik valaki akkor igyekszem a gondolatokat róla elismásolni. De ahogy észrevettem (lehet emiatt) én se tetszem egy lanynak se. Legtöbbjük citromba harapott képet vág ha meglat pl.


Jól megvagyok barátnő nélkül, ha megjon a "szukseglet", akkor csak maszturbalok és utána megint egy jó ideig elvagyok. Ez mennyire normális vagy mit lehetne tenni ellene?



#barátnő #tetszik #Kiábrándulas
2023. jún. 5. 10:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Meleg vagy.
2023. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

Csoda amilyenek a mai nők?

Az egyik fele pénz éhes a másik fele még a lof szt is keveselné.

2023. jún. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Én se igénylem, már amilyenek a mostani nők, nem is akarok semmit tőlük, 26 éves vagyok és elég jól elvagyok egyedül is. Nekem nincs igényem párra, 26 éves vagyok amúgy.
2023. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 NTBS ***** válasza:
41%
A mai világban teljesen.
2023. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
Elèg gáz hogy nem dugtal mèg
2023. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2023. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem is szoktál haverokkal se sehová menni? Kisebb nyaralgatás, kirándulás, strand, séta, pizza?
2023. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%
Csak egyszer èreznèd hogy milyen egy finom lucskocs borotvált punciba berakni ahogy nyögdècsel ahogy tolod neki akkor megváltozna a véleményed
2023. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha Te így jól érzed magad, akkor nem kell azzal foglalkoznod, hogy ez mások szemében normális-e vagy sem.
2023. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem normàlis! Egy egészséges fiatal férfi a Te korodban keresi a lànyok kegyeit és kivànja a szexet!
2023. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!