Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért ennyire nagyravágyóak és nagyigényűek illetve férfiak felső 1%-ra hajtanak? (Főleg 25-30 év közötti korosztály)

Figyelt kérdés

A közösségi média miatt álomvilágban él a többség szerintem.

Belső igény:

-szórakoztató legyen, ne legyen unalmas

-maximálisan a kedvébe járjon (szóban mindig azt mondják neki amit hallani akar)

-nagydumás és nagyhangú (még nem látom volna olyan nőt, akinek ne tetszett volna az ilyen)

-órákig beszélni a semmiről, férfi szempontból unalmas témákról (lelkizés.., nem az a gond, hogy beszélgetünk, hanem hosszan, és ugyanazt mondja el)


Igény:

-majdnem minden nap pláza vásárlás

-évi 1 drága nyaralás külföldre

-leglább 2-3 havonta welness, nyaralás, fesztivál, drága koncert stb.

-szinte minden napra: étterem, kávézó, cukrászda stb.

-folytonos lakberendezés és lakásátalakítás: a jelenlegi padló és fal színe az nem jó... nem tetszik a bútor színe vagy ez a bútor má régi és csúnya vegyünk újat

-havonta 1 alkalommal drágább (50-100 e feleti) vásárlások, shoppingolni: ruha, cipő, táska stb. (többségében ezek gyűjtése)

-random disztárgy és cserepes kész növény vásárlása (kertészkedés..)

-saját autó (tudom Magyarországon az autó presztízs, ebből a nők 95%-a nem enged)

-saját ingatlan (30-as évi végén járó férfinak miből?)

-legalább nettó 600-800 e Ft kereset (ksh szerint ez átlagon felüli)

-társadalmi és munkahelyi státusz: lehetőleg minél magasabb beosztásban dolgozzon


Jellemzők:

-mások véleményétől való függőség: mit gondolnak a barátnői és a barátai, közeli ismerősei (talán az ismerőseiddel fogod leélni az életedet?)

-páváskodás: megkell mutatni, hogy ő szép ruhákba és szép helyeken jár/nyaral (külvilág felé ezt kell demonstrálni legalább 2 havonta)

-kényesek: sokszor beszélnek a szagról és fújjognak pl. múltkor a teremben/buszon sok és büdös ember volt ( ez nagyon taszító)


2023. jún. 7. 06:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
25%

30

"Hát Magyarországon az átlag kereset marhára nem 600 ezer 😅 sok nyelvet beszélők diplomás se keres annyit és annyi van belőlük, hogy nem talál munkát."

- De annyi!

Uuuu, Nagyszerü! Varom a jelentkezőket, mert január ota nem nagyon tudok szabira menni, mivel nincs franciás, németes helyettesem! SAP, ill erős exceltudás meg elváras. Diploma nem! Csak francia, német, (meg persze angol, de az meg ugye alap, mindenki beszeli

2023. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Van diplomám (nem bölcsész), de nem vágok fel vele.

Azokat az anyagi igények amikor felsoroltam a nők és férfiak 60% nem tudja nyújtani, lehet csűrni és csavarni a dolgokat. Lehet, hogy közeli környezetedben levő férfiak tudják ezt nyújtani max túlórázva vagy másodállással. Budapesten talán, de vidéken nem. Nem írtam a kérdésbe de pl. a nők többség elvárja, hohy egész nap párjával legyen és semmi szabadidőt se teret sem enged a férfinak.

2023. jún. 7. 08:39
 33/52 anonim ***** válasza:
16%

Mindig nevetünk az ilyen pasikon a barátnőimmel mikor megyünk Budára az Oxygen Wellnes Spa centrumba,ők meg a nyári melegben a villamoson néznek ki a fejükből.

Mi meg egy Mercedes cabrioval elmegyünk a villamos mellett és tátják a szájukat.32N

2023. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
0%

Jajj 31 ...marhára nem érdekel hogy a Te helyedre pont nincs senki. Itt határ mellett telítettek ezek a munkák!

Nekem meg elég a német...köszi 😅 és főnököm sincs.

Itt határ mellett telítettek ezek a munkák!


Engem a kocsik se érdekelnek, hogy táltsam a szám pláne...max ha egy 67es évjáratú Mustang megy el mellettem.

2023. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
69%

34

"Jajj 31 ...marhára nem érdekel hogy a Te helyedre pont nincs senki."

Ez mégis milyen megjegyzés!?? Megcáfoltalak! Erre ez a valasz? K*rva ostoba lehetsz!

Azt mondod, hogy telitettek ezek a munkahelyek, holott baromira nem! Mert se nemetes, e franciás nincs!

2023. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
54%

35folyt*

És emiatt itt Bp.n barmikor elkérhetsz netto 7-800ezret egy CS.s állasra, vagy beszerzői állasra! Ahol csak azert fizetnek ennyit, mert tudsz 2 nyelven (+az angol)

Uh. igazábol elég könnyu megkeresni ezt az összeget itt...egyes férfiaknak mégsem megy. Nincs ezzel baj, csak ne a nők (egyaltalán nem magas) igényeire kéne hivatkozni

2023. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
35 itt nálunk telítettek. Ott az e vagy nem nem tudom. Ahogy sztd is minden diplomás nyelveket beszélő ember keres 600...holott nem. Pl Borsodba menyj nézz körbe.
2023. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
A másik Te megleresed és a pasitól is elvárod...ez teljesen oké! De sok olyan nő is elvárja, aki kéred 200at.
2023. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%
keres*
2023. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
54%

38

Azt csak az extraszép, instapozitiv nők varhatják el, ezzel ugye tisztaban vagy? Viszont, rengeteg pasi, a 200es keresetére akar vékony, csinos, fiatal nőt. Az mennyivel jobb! Az olyan nők a szépsegükkel kompenzálnak! A kerdező mivel? Mert ahogy nézem a f*szán kivul semmit nem tud a kapcsolatba tenni!


"Ahogy sztd is minden diplomás nyelveket beszélő ember keres 600...holott nem. Pl Borsodba menyj nézz körbe."

- Nyilvan nem borsodban nézek körbe, mivel nem ott élek. (Bár onnan jöttem) Ha meg valaki annyira hülye, hogy tanárnak, ápolonak stb.nek megy, (tudva, hogy mennyi a fizetés) az az ő baja! El lehet jönni onnan, mint a mellékelt abra mutatja!

2023. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!