Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért ennyire nagyravágyóak és nagyigényűek illetve férfiak felső 1%-ra hajtanak? (Főleg 25-30 év közötti korosztály)

Figyelt kérdés

A közösségi média miatt álomvilágban él a többség szerintem.

Belső igény:

-szórakoztató legyen, ne legyen unalmas

-maximálisan a kedvébe járjon (szóban mindig azt mondják neki amit hallani akar)

-nagydumás és nagyhangú (még nem látom volna olyan nőt, akinek ne tetszett volna az ilyen)

-órákig beszélni a semmiről, férfi szempontból unalmas témákról (lelkizés.., nem az a gond, hogy beszélgetünk, hanem hosszan, és ugyanazt mondja el)


Igény:

-majdnem minden nap pláza vásárlás

-évi 1 drága nyaralás külföldre

-leglább 2-3 havonta welness, nyaralás, fesztivál, drága koncert stb.

-szinte minden napra: étterem, kávézó, cukrászda stb.

-folytonos lakberendezés és lakásátalakítás: a jelenlegi padló és fal színe az nem jó... nem tetszik a bútor színe vagy ez a bútor má régi és csúnya vegyünk újat

-havonta 1 alkalommal drágább (50-100 e feleti) vásárlások, shoppingolni: ruha, cipő, táska stb. (többségében ezek gyűjtése)

-random disztárgy és cserepes kész növény vásárlása (kertészkedés..)

-saját autó (tudom Magyarországon az autó presztízs, ebből a nők 95%-a nem enged)

-saját ingatlan (30-as évi végén járó férfinak miből?)

-legalább nettó 600-800 e Ft kereset (ksh szerint ez átlagon felüli)

-társadalmi és munkahelyi státusz: lehetőleg minél magasabb beosztásban dolgozzon


Jellemzők:

-mások véleményétől való függőség: mit gondolnak a barátnői és a barátai, közeli ismerősei (talán az ismerőseiddel fogod leélni az életedet?)

-páváskodás: megkell mutatni, hogy ő szép ruhákba és szép helyeken jár/nyaral (külvilág felé ezt kell demonstrálni legalább 2 havonta)

-kényesek: sokszor beszélnek a szagról és fújjognak pl. múltkor a teremben/buszon sok és büdös ember volt ( ez nagyon taszító)


2023. jún. 7. 06:15
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
37%
Nekem kellene egy eredeti link a fent leírtakhoz. Tuti valami incelfórumról van.
2023. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
64%

Nettó 600-800as fizu es havonta wellnesezni átlag az itteni nők szerint? :O


Nagyon nem az.


[link]


Pénzre hajtó femcelek es no utalo incelek csatatere sajnos ez lett ebbol a kategoriabol...

2023. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
40# van diplomám (nem bölcsész)
2023. jún. 7. 10:01
 44/52 A kérdező kommentje:
Nettó 600-800 e szerintük alap és átlagos amikor a Ksh Bruttó fizetés 600 e alatt van, és a mediánt megsem említettem
2023. jún. 7. 10:02
 45/52 anonim ***** válasza:
84%

Sztem pont az a férfiakkal az egyik legnagyobb baj, hogy "azt mondják, amit hallani szeretnénk". Mert utána a nőn van számonkérve, hogy miért nem jó emberismerő, miért nem vágta le a másikról, hogy manipulál.


Ez a legbutább dolog, amit folyamat hallok. Annyit jelent, hogy őszintén egy férfi nem mond olyat, hogy: szeretlek/szép vagy/szeretek veled lenni, - ez mind színjáték.

2023. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi marad meg albi/rezsi utan? Keress olyan not akin latszik hogy nem luxus no. A brutal szep brutal divatos no biztosan jobban keres nalad es igen neki elvaras a wellness es nyaralas is. Keress atlagos not, slamposat stb amit meg tudsz fizetni. Szivesen
2023. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
23%

Ezek a nők is csak a külsejüket teszik bele ezek szerint.

Én meg mivel nem ott élek ahol Te így itt nálunk tudom mi van. Ez ilyen.

2023. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy konteós antivaxxerizmus kitört, a ki tud minél nagyobbat hazudni témakörben, igazán szórakoztató volt, majd szavazást írok ki, melyik volt a nr1.


#kiröhög

2023. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
65%

48. Te mit szívsz? én is kérek belőle :D


Kizárt, hogy valaki éppelmékűen írjon ki ilyen zagyvaságokat.

2023. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
10%

Kizárt, hogy valaki ostoba legyen, aztán mégis nem sikerül felfogni :D

Kizárt, hogy valaki a belterjes gyk világán kívül ne lásson mást, aztán mégis :D


#kiröhög

2023. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!