Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy a Tinderen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a Tinderen a férfiak 80%-a soha nem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 15:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Tekintve, hogy statisztikától függően valahol 3 és 9 az 1-hez a férfi-nő arány tinderen, ez nem is lehet máshogy.
2023. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Úgy értem, hogy 3 az 1-hez és 9-az 1-hez között van valahol az arány. A tinder emiatt már vagy 5 éve nem tett közzé hivatalos adatokat erről. Akkor volt asszem 3:1 a teljes felhasználói bázisra nézve. Ez azóta csak rosszabb lett.
2023. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A lány ismerőseim mind pár hónap után megismerték a jelenlegi párjukat.


Ha nekik meg ennyire könnyű, akkor én hogyan találhatnék olyan lányt, aki még nem kelt el Tinderről?

2023. jún. 10. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, mert kis túlzással 80% lehet ott is a férfiak aránya.
2023. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4es ja valami olyasmi, amit utoljára olvastam az 70-30 volt a férfiak javára, de az nem idei adat volt. Ez asszem Tinder volt, Bumble, Hinge, Badoo azok vmivel kiegyensúlyozottabbak de nem sokkal.
2023. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

A Tinder csak egy eszköz, amit úgy használsz, ahogy akarsz. Én használtam férfiként sokszor, 2 majdnem nagyon komoly kapcsolat kijött belőle. Mindkét esetben több randin túl voltunk, és végül más okok miatt maradtunk el egymástól.

Tehát csak attól függ, hogy mit hozol ki belőle, mikor már benne vagy egy matchben. A Tinder csak egy eszköz az első lépésekre, és kész.

2023. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!