Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen Meddig voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen Meddig voltatok rajta még sikerült megtalálni szerelmet rajta?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen helyesírású lányok miatt töröltem magam onnan.
2020. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem igazán jött össze egyszer se. Fene se tudja miért, de különben azóta is egyedül vagyok. Már 17 évesen is voltam rajta (most vagyok lassan 20), akkor összejött egy randi egy csajjal, de semmi extra. Ezt követően inkább unalmamban csinálgattam új fiókokat pár nap erejéig, de akkor se volt több szerencsém. Olyan is volt, hogy két órás vonatút alatt összejött egy új profil, meg pár csaj, akiknél jó induló téma volt a vonatozás, és még a leszállás előtt meg is volt a törlés. Sokszor amikor új profilképet töltöttem fel a Facebook-ra, azzal próbálkoztam be a Tinderen is, de nem volt soha sikerem. Nem sajnálkozni szeretnék a kérdésed alatt, mert amúgy el tudom magam foglalni egyedül is értelmes, produktív dolgokkal, de azért ilyenkor, esténként van ideje az embernek töprengeni, hogy milyen is egyedül lenni. Na mindegy, lényeg, hogy sok próbálkozás után se találtam meg a szerelmet a Tinderen.
2020. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát, 17 évesen nem tudom mit akarsz ott amikor csomó 30 éves, saját kocsival és lakással rendelkező férfi van beregisztrálva.
2020. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 <- #2 Azóta nekem is van kocsim, meg saját műhelyem (ami a lakhelyem is, meg a projektjeim elsődleges helyszíne is egyben), de nem hiszem, hogy ez olyan sokat számítana fent a Tinderen. Mellesleg én nem látom olyan jellemzőnek, hogy idősebb férfiak felrakják a Tinderre a házukat, meg a kocsijukat, ahogy én se raknám fel, mert nem arról szól ez az alkalmazás (persze az Insta, meg a Face kivételt képez nálam, oda feltöltöm a dolgaim). Nekem azért nem jött össze a Tinder egyébként, mert nem volt frappáns bemutatkozó szövegem soha, másabb jellegűek voltak a képeim (nem szelfijeim voltak, hanem igazi profilképek, amiken sokat dolgoztam, hogy a lehető legjobb legyen), nem volt türelmem sokszor kibogozni, hogy mire gondol a lány (mert néha olyan értelmetlenül tudtak írni), meg én nem tudtam azonosulni a Snapchat-es profilképekkel, amikkel szembe találtam magam. És igen, olyan is volt nem egyszer, hogy én nem tudtam fent tartani a lány érdeklődését. Egyébként a 2 év alatt volt többször is randim, de nem a Tinderről (onnan csak egyszer volt). Volt, ahol én is már az első randin kiterítettem minden kártyám, de megsúgom, a legtöbb magyar lányt nem különösebben érdekli a kocsi, meg a saját ingatlan (kivéve, ha nem csak úgy vannak, hanem mondjuk jól illenek az egyén stílusához és az életviteléhez). Legalábbis engem ilyen lányokkal hozott össze a sors. Na mindegy, ezeket nem terveztem leírni, mert nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy a jelen válaszolók között valakinek összejött-e a szerelem a Tinderről. Nekem például nem, és ezt úgy gondolom lényegretörően le is írtam. De nagyon sajnálom, ha neked ennyi jött át az irományomból, amit írtam. De nem benned van a hiba valószínűleg, hanem a válaszomban, ami úgy tűnik nem volt eléggé világos (ezt komolyan írom, nem ironizálok).
2020. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem kb 5-6 hónap keresgélés után sikerült megtalálni a barátomat!!:) már kezdtem elveszíteni a reményt, plusz elég negatív az összvélemény a Tinderről, de csak megtörtént a csoda:)
2020. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 <- #2 ; #4 - Egyébként szerintem sincsenek kizárva a csodák. Nagyon elvétve tényleg vannak értékes emberek a Tinderen is, akik nem a két végletet képviselik (önbizalomhiányosok ; egyéjszakások), hanem valahol középtájékban helyezkednek el. De őket nehéz megtalálni, és meglehet, hogy nem ismeri fel időben a másik fél. Mindezek ellenére én is azt tudom javasolni, hogy akiknek mondjuk csak erre van lehetőségük, hogy Tinderezzenek (főleg a jelen helyzetben), akkor több türelmet és kitartást kívánok nekik. Nekem nem volt elég, meg az se biztos, hogy mindent jól csináltam rajta...
2020. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
1 randi elég volt, hogy rájöjjek, hogy nem erre vágyom. Akkor inkább fizetek egy prostit.
2020. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 hétig, aztán meglett a jelenlegi párom, aki abszolút tökéletes, csak az eredeti lakhelye a világ végén van tőlem, de amúgy Pesten lakik albiban az egyetem miatt békeidőkben. :) Szóval számunkra csakis a net adott lehetőséget, de nem bánom, mert azért lehet szerencséje az embernek.
2020. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagy csalódás volt, én nem kósza dugást kerestem, hanem komoly kapcsolatot, az előbbiből 100 is összejött volna, az utóbbiból egy sem, kb mindenki egyből rám akart mászni, ha meg jeleztem, hogy nekem ez gyors, akkor ler.bancoztak
2020. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 napig 🤣

Beregisztráltam, elkezdtem 3 sráccal fb-on is beszélgetni. Azt mégse tetszett annyira a tinder, töröltem is magam. Az egyik sráccal aznap beszéltem csak, a másikkal talán 1 hétig. A 3.pedig 4és fél éve a párom, mostmár férjem, van 1 fiunk is már.


28L

2020. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!