Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság egy átlagos férfinak egy csinos, kedves, türelmes, megértő, odaadó, visszafogott, félénk barátnőt találnia?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 15:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

#21 Nem? Akkor a 3-as mit írt?

Amúgy valószínűleg tényleg senkit nem érdekel és nem tartozik ehhez a kérdéshez. Most először látom, hogy egy választ valóban a "hasznossága" alapján értékelnek ezen az oldalon.

2023. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy troll? Vagy csak gyengeelméjű? Vagy mi? 🤔
2023. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
15%
24, ez nekem szól vagy a kérdezőnek? Mert ha nekem, akkor felháborító, hogy kifejezem a nemtetszésemet és azonnal letrolloztok. A 23-as voltam.
2023. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Neked szól. Kicsit olyan, mintha szándékosak szarkasztikus módon próbálnál előadni egy tipikus női hisztit, miközben a szöveged a kérdés szempontjából teljesen irreleváns. Írj ki egy kérdést magadnak, ha panaszkodni akarsz.


Amúgy, ha troll vagy, akkor gratulálok, mert nem tudom mit gondoljak. Ügyesen csinálod.


Ha nem vagy troll és ilyeneket produkáltál az exed előtt is, akkor azt kell mondjam, egymáshoz valók vagytok. Neked is és a sztorid alapján az exednek is talán érdemes vona kezeltetnie magát.

2023. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Hiszti??? Szerinted ez egy hiszti??? Köszönöm...


Kár volt elmesélnem az egész sztorit! Uncsinak tartjátok azt ami nekem fájt (mert, mmegismétlem, ÁTVERT AZ EXEM! HAHÓ!!!) és utána amikor elmondtam nektek, hogy nem esik jól, hogy nyíltan leuncsizzátok a sztorimat, akkor én vagyok a hisztis!

2023. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyban függ attól, milyen az adott férfi!...
2023. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
28 igen egyetértek, mert látod a sztoriban, amit a kettesben írtam, hogy milyen tuskó volt az exem. Szóval, ja, jó lesz mindenkinek vigyázni a pasikkal. Nehogy bárki is úgy járjon, mint én az exemmel.
2023. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen 27, amit csinálsz az egy oltári nagy hiszti, offolod itt a kérdést és gyerekesen toporzékolsz, mert nem kezdett el mindenki egy emberként babusgatni, amiért az exed azt kamuzta elvileg, hogy pisilnie kellett, pedig SZERINTED nem is. 🤷🏻‍♀️ Szánalmasan viselkedsz és úgy adod elő ezt a siralmat, mintha minimum lett volna a pasiknak melletted egy eltitkolt családja….

Ha ennyire nem tudod feldolgozni ezt a pisi sztorit, keress fel egy pszichológust, de ne más kérdését sírd már tele, főleg hogy abszolút köze nincs a témához.

2023. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

28, úgy látszik nem érted miről van szó! Mert ez csak egyetlen hópehely egy egész lavinának! Az exem mindig átvert ilyenekkel és szemtelen is volt velem!

Jó elmesélek mást is hátha rájössz, hogy ez tőlem nem egy hiszti és jogosan vagyok kiakadva.

Egyszer felhívtam telefonon de aztán nem vette fel és utána visszahívott és akkor meséltem neki és ő is nekem. Oké, de aztán az volt, hogy pont le kellett tennem, mert be akartam menni a boltba és ott ácsorogtam a bolt előtt mert a párom csak beszélt és én nem tudtam bemenni, mert nem volt szabad kezem, mert az egyikben a ridikülöm volt a másikban a mobil. Aztán mondtam neki, hogy most le kell tennem é a párom mondta, hogy csak ezt a mondatot szeretné befejezni. Értitek, nem fogja fel, hogy mondjuk rajta kívül mások is vannak a világon és a dumájának a hallgatásán kívül van más dolgom is. De mindegy, mondom, nem tudok ennyit fizetni telefonszámlára, erre visszaszólt, hogy e hát nem is én hívtam őt hanem ő engem. HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE TAHÓ??? Rám olvassa, hogy ő szórja rám a pénzét? Hazudozik és pénzéhes szukának is titulál? Na akkor kellett volna véget vetnem ennek a kapcsolatnak, de csak annyi történt, hogy kevésbé szerettem. Pedig megkíméltem volna magam sok szenvedéstől, ha akkor kidobom őt.

Mindegy, rá is csaptam a telefont. Aztán tetézte is. Tudjátok, érzékeny a hasam. Erre vett nekem egy csokoládét hogy bocsánatot kérjen tőlem, amiért ezt mondta a telefonban.

Értitek, csokoládét, pedig tudja, hogy érzékeny a hasam.

Hát leteremtettem őt, erre elkezdett velem kiabálni, hogy hát már megbocsássak, de folyton ilyeneket eszek. Jó, igaz, hogy szeretek csokit enni és szoktam is, de az az én döntésem, de ő meg rám akart erőszakolni valamit amire érzékeny a hasam.

Szóval értitek HAZUGNAK hívott engem. Igen, erre célzott, hogy egy sunyi hazudós alak vagyok!

2023. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

A másik dolog meg hogy biztos vagyok abban, hogy a kérdezőt ez nem zavarja, mert nem is szólt rám se itt sem privátban, hogy ne írjak.

Különbenis!!! Én szerintem egy párkapcsolati problémákról szóló kérdésben h leírom a párkapcsolati problémámat, akkor nem leszek attól rossz.

2023. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!