Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság egy átlagos férfinak egy csinos, kedves, türelmes, megértő, odaadó, visszafogott, félénk barátnőt találnia?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 15:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gyengén trollkodsz kedves 4 pipás, ez így elég átlátszó. Igaza van a 24-nek, teljesen levágós, hogy direkt szarkasztikus módon adod elő itt a nagy sérelmed, tipikus vihar a biliben.

Ha ez valamilyen érthetetlen módon mégis igaz sztori, akkor szerencsétlen srác csak nyert azzal, hogy szakítottatok, mert egy igazi elviselhetetlen hisztérika vagy, aki bolhából elefántot csinál és minden szaron besértődik.

A párkapcsolat problémák témakör pedig nem azt jelenti, hogy mindentől független nekiállhatsz nyavalyogni bármelyik kérdés alatt a csúnya, gonosz exed miatt! A jelenlegi kérdésnek a világon semmi köze a hisztidhez, feleslegesen offolsz csak. Ha ennyire panaszkodni akarsz írjál ki külön kérdést, de a legjobb lenne, ha elmennél egy pszichológushoz, az ugyanis nem normális dolog, hogy ilyen piti dolgokon pörögsz, ráadásul úgy, hogy már szakítottak is, te mégis még mindig ezzel vagy elfoglalva.. Bár mondom, nagyon levágós, hogy csak trollkodsz.

2023. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
17%
Akit érdekel itt a kérdésem, de ne trollkodjátok szét mint ahogy itt trollkodtok felhasználva a problémámat https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..
2023. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
93%

Ennyire nem lehetsz nehéz felfogású! A kérdező totál eltűnt, nem csak neked, senkinek nem válaszolt, de attól, hogy nem szólt, még nem offolhatod szét más kérdését, világosan le van írva a szabályzatba is, hogy a válasznak köze kell legyen a témához. (igen-igen, most én is offolok miattad)

Nem mellesleg te nem segítséget kértél, te nekiálltál panaszkodni pitiáner, nevetséges dolgokon, amik az EXEDDEL történtek, de láthatóan nálad beakadt a lemez és azóta sem tudod feldolgozni, hogy hazudott arról, hogy pisilnie kellett-e vagy sem.🤦🏻‍♀️ Te nem segítséget akartál, te azt akartad, hogy mindenki egy emberként mocskolja az expalid. A 34-es válaszod is hűen tükrözi az értelmi szintedet, mint egy ovis nagyjából.

2023. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Igen és mi van ha segítséget akartam? Nekem az is segítség ha látom hogy más is úgy gondolja az exem egy tuskó, mert rosszul bánt velem. De látom, mind az ő pártját fogjátok mintha én valami buta nőcske lennék!
2023. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Így van, te egy rettenetesen buta TROLL vagy. Még mindig rém átlátszó és erőltetett a műsor, amit itt nyomsz, csak saját magad járatod le, nem látod?

Önigazolást keres a barátaidnál, már ha vannak egyáltalán ilyen gyerekes, hisztis természettel.

2023. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
Te meg tanulj jómpdort és segíts annak aki segítséget kér ahelyett, hogy ilyen csúnyán bánsz a nőkkel.
2023. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem kértél segítséget, csak panaszkodsz itt múltbeli piti dolgokon, mint egy óvodás. Nem, nincs igazad még mindig és ezen a véleményemen akkor sem fogsz tudni változtatni, ha még 5x földhöz vered. Kezeltesd magad, rád fér.
2023. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
40, te meg szétoffolod a kérdésemet miután ott meggyanusítasz offolással??? Most hogy is van ez???
2023. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Muci, vedd már elő a két agysejtedet és próbálj már meg gondolkodni. NEM ÉN ÍRTAM a másik kérdésedhez, azon már csak röhögni tudtam. Bármennyire is meglepő, nem én voltam/vagyok itt az egyetlen kommentelő, aki szerint szánalmas hisztérika vagy. :)
2023. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Igen, veszem észre,nem te vagy az egyetlen kommentelő aki srgítség helyettalelkembe gázol. A másik kérdés alatt legalább megvígastralnak és segítenek!!!!!
2023. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!