Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni a fagyiárus lánnyal?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy 10-15km-rel arrébb található fagyizóban, ahol volt egy nagyon helyes lány. Szépen egymásra mosolyogtunk, ahogy illik, de persze ebbe én semmit nem hiszek bele, mert miért is kellene.


Ezzel szemben viszont szeretném jobban megismerni. Mit lehet ilyenkor tenni, ha az embernek csak két perce (vagy annyi sincs beszélni vele?)

Ráadásul kettő lány szokott árulni, így kínos helyzetbe sem akarom hozni...


Annyit tudok még róla, hogy most kezdett és betanítás alatt van, így elvileg barátom szerint sokat kell ott lennie.



2023. jún. 11. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Elmész megint, veszel egy fagyit, és megmondod, hogy a munkaideje lejárta után találkozni akarsz vele. Például egy fagyizóban.
2023. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy gombóc fagyira:D
2023. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Próbaidős dolgozó. Az összes vásárlónak mosolyognia kell! De tudod mit? Ha nem vagy pocakos akkor menj oda és tegyél egy randi meghívást.
2023. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen helyen illik mindenkire mosolyogni. Ettől függetlenül menj nyugodtan zaras előtt, és mondd meg hogy szívesen megvárod kint.
2023. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Kérj tőle egy nyalást 😅


Félretéve a tréfát, én azt csinálnám amit a #4 -es javasolt!!!

2023. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

Most mi van???? Az első mondat csak poén volt!!


Itt mindenki megkeseredett? Szánalmas! 😅

Na most pontozzatok le 😅😅😅

5-ös vagyok!

2023. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Én is azt gondolom, hogy lehet ezt viccesen is.

Ha minden nap elmész fagyizni, előbb-utóbb úgyis megkérdezi, hogy ennyire szeteted a fagyit??

Te meg csak teljes természetessèggel azt válaszolod, hogy igen, imádok nyalni. Akár naponta többszőr is. 😜🤪😝

2023. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
7-es utolsó mondata, na az ilyenektől kapnak az értelmes lányok agybajt.
2023. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg a prűdektől.
2023. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki, hogy egész nap csak arra vágytál, hogy nyalj valami édeset
2023. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!