Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal egy RapidRandi rendevényen és kiadta az elérhetőségét. Felvettem vele a kapcsolatot és elhívtam találkozni. Visszaírt hogy részéről rendben azóta semmit nem írt. Ti meddig várnátok rá? Mennyi idő után felejtős?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért is neki kéne jelentkezni? Nem neked kellene elkezdeni szervezni a randit, időpontot, helyszínt egyeztetni? Neki mit kellene még azon kívül írni, hogy részéről rendben? Ő meg rád vár, jogosan.
2023. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó utána írtam neki nyilván vissza hogy akkor pontosítsunk, ez volt tegnap. Azóta semmi. Mennyi idő után derül ki hogy játszmázik? Rengeteg nő van aki csak húzza az időt.
2023. jún. 5. 11:40
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
De mit írtál? Ennyit, hogy pontosítsuk? Vagy ajánlottál fel dátumot, helyszínt? Még egyszer ráírhatsz, hogy akkor részéről áll-e még a randi, ha nem válaszol, akkor valami máshogy alakult. Lehet, hogy egy másik jelölt beelőzött.
2023. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Visszakérdezett hogy milyen hetem lesz stb., mondtam hogy kb. hogy fog alakulni de az tény hogy nem mondtam hogy akkor szerda deák 5-kor, gondoltam pontosítunk még. Sokszor ha lerohanás van és túl konkrét időpont helyszín akkor meg az a baj, megérdeklődtem hogy mihez lenne kedve, meg hogy merrefele ideális neki a városban. Erre várok most.

De biztos ha bejönnék neki akkor 1-2 órán belül már írt volna. Mennyi legyen manapság a tűréshatár?

Nem igazán tartom korrektnek hogy kiadja az elérhetőségét, nyilván mert meg szeretne ismerni ( ott simán mondhatta volna hogy nem ) aztán felszívódik. De még az is korrekt de most várok, lehet tényleg várólistán. Mennyit várjak kb.?

2023. jún. 5. 11:45
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

2. Ajálnj fel konkrét helyet, időt. És kérdezd meg, oké-e vagy sem.

Ha nem válaszol, felejsd el.

2023. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Következőre megírom neki de most ha üzenet/email hegyén is azt lát, tehát látja hogy erőltetem az eddig nekem még nem jött be. De nyilván ha visszaír akkor felajánlok. Először magát a helyzetet érdeklődtem meg hogy egyáltalán van-e mert amilyen fura világot élünk hiába adják ki az elérhetőségüket az nem jelent még semmit sőt. Aztán ha megkeresem örülhetek ha visszaír. De a találkozóig eljutni szinte már esélytelen, de ha látja túlerőlködöm, akkor le fog írni, sajnos ez tapasztalat, azt sose szokták szeretni ha látják loholok utánuk.
2023. jún. 5. 11:49
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Te most az eddigi rossz tapasztalataidat vetíted ki valakire. Ez a lány megadta az elérhetőségét, visszaírt, hogy rendben a találkozó. De semmi konkrétumot nem kérdeztél még tőle, mire vársz? Tele vagy szorongással, így nehéz lesz kapcsolatot kialakítani, ha mindig előrevetíted a rosszat. Miért nem lehet még egyszer rákérdezni, hogy akkor ekkor és itt ráér-e?
2023. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Írogattok egymásnak, mint két idióta.

Megadta az elérhetőségét, nem? Föl kéne hívnod és 2 perc alatt élőszóban megbeszélnetek, hogy mikor és hol találkozzatok.


De írogassatok még egymásnak hússzor ide-oda, meg várjatok egymásra, hogy a másik mikor ír rátok, esetleg sértődjetek meg rá ha nem ír hamar vissza és zárjátok is le az egészet. Az ilyen töketleneknek ez való, nem a randizás és a párkapcsolat.

2023. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

"Mennyi legyen manapság a tűréshatár?"


Amennyit neked megér várni rá, vagy mi mondjuk meg, pl 1 óra!? 😅 Simán lehet elfoglalt munkával, család, vagy barátok miatt is. De ha nehezen éled meg, h már itt az elején nem te vagy a pioritási listája élén, akkor hagyd a fenébe!

2023. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8as te hol élsz? Tudod mennyire sokszor van hogy felhívsz valakit és "bocsi de most nem alkalmas" és kb. azonnal tiltanak, megsértődnek? Lehet neked szerencséd volt de sajnos manapság a "hideghívás" eléggé ijesztő tud lenni, még idegenek vagyunk. Ettől függetlenül így csináltam én is korábban aztán rájöttem a "modern" nők általában ezt annyira nem szeretik.

Ezért írásban próbálnám leegyeztetni a dolgot.


És nem húszszor írtam neki csak 2x :D...

2023. jún. 5. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!