Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen sportba kezdjek, abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sportba kezdjek, abból a célból, hogy megismerkedjek értelmes, kultúrált férfival?

Figyelt kérdés

Teniszre gondoltam, de mivel teljesen kezdő vagyok (minden sportban) azt hiszem ez nehéz lenne..


Társastánc sajnos egyáltalán nem vonz.


Illetve vizes sportok sem.


Mit gondoltok? Egyéb ötlet (a teniszen kívül)?


2022. okt. 27. 09:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sakk,ping pong,tollaslabda,makettautó versenyzés.
2022. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"abból a célból, hogy megismerkedjek értelmes, kultúrált férfival"

Semmilyenbe. Elég, ha gyakran előfordulsz a teniszklub környékén.

2022. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha megnézed a focisták barátnői sem fociznak, csak teszik-veszik magukat a lelátón. Ennyi bőven elég. Így ha jól nézel ki, és tagja vagy a szurkolócsapatnak akkor biztos találsz az adott sportágban egy pasit magadnak.
2022. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Azért választottad a teniszt, mert az a gazdag emberek sportja? Én aktív tagja vagyok egy tenisz klubnak és az odajárók többsége inkább újgazdag pökkhendi, mint valódi kultúrált értelmiségi. De ha pénzes burzsuj kell, akkor egy tenisz, vagy golf klub biztos találat.
2022. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
golf
2022. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Gyere tridenti ritusú vetus ordo misére ;)
2022. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Futás.....bármilyen egyszerű is.
2022. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

A gond az, hogy a felsorolásból látszik, milyen sportokról gondolod azt, hogy kulturált férfit találsz ott... ezek meg a társastánc-órákat kivéve elég puccos sportok, és ott rengeteg a sznob fellengzős tahó is. Amúgy értelmes embert pl. konditeremben is lehet találni, csak jól kell "gyomlálni". Illetve sztem nem árt, ha nem egyedül mész olyan sportokra, amik párosak, mert akkor sztem kicsit egyértelmű, hogy miért mentél oda. Ált. teniszezni akkor megy az ember egy teniszklubba, ha van hozzá partner (max. ha előtte írsz aza dott egyletnek, hogy szívesen csatlakoznál, de nincs párod / nem tudna-e valaki tanítani).

Ha olyan sportot keresel, ami kiscsoportos, nyugodtabb a hangulat, akkor még a squash jutott eszembe, ami nem vízi... meg a lovaglás, de ahhoz még inkább kell pénz és érzék. Vagy elmenni bowlingozni társasággal - persze ott is lutri, hogy a mellettetek levő pályákon prolik vannak vagy értelmes emberek.

2022. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Túrázás (túratárs oldal)
2022. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Küzdősportok.
2022. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!