Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, magyarázzátok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, magyarázzátok már meg ennek a filozófiáját, mert nem értem ez miért jó?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet, viszonylag könnyen össze keveredek lányokkal. És gyorsan ki szokott nallam ez alakulni, hogy kell e az illető vagy nem. Ha nem akkor őszintén megmondom hogy részemről ez nem fog menni. Fordított esetben viszont őszinte vagyok és odaadó amit egy idő után megunnak a nők és ignorálva leszek, ilyenkor nem nagyon szoktam kaparni semmi különös ugyan úgy megy az élet tovább és egy kis idő múlva azok a lányok akik ignoráltaj/ghostingoltak elkezdenek keresni? Most ennek mégis mi az oka azért mert nem érdekelnek vagy most ez így mi? 🤣 23/F

2023. jún. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg tartaléknak még beválsz, és abban az időszakban, amikor keresnek, éppen jól jönnének a "szolgálataid", ennyi (én legalábbis nem látnék bele ennél többet).
2023. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nosztalgia, mert az emberek a jora hajlamosak emlekezni.
2023. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon fasza gyerek vagy, hallod.

Csak kell valaki, akit használhatnak igényeik kielégítésére, ennyi az össz.

2023. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látják hogy nem vagy egy hisztis agresszív, könnyű volt tőled megszabadulni, ezért kicsit nőttél a szemükben, a sok agresszív pasihoz képest. De ettől még nem lettél a legjobb, csak kicsit jobb sok rossznál.
2023. jún. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!