Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a nőket a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a nőket a férfi személyisége érdekli, mivel magyarázzák az ilyen jelenségeket?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nem hiszem, hogy az illető pénze vagy a személyisége számított. Marad az alfa viselkedés és a kinézet.



2021. máj. 9. 15:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem azt mondta, hogy MINDEN nőnek jobban számít a személyiség a külsőnél, szóval nyilván vannak kivételek. Arra is, mikor a külseje miatt van csak valakivel meg arra is, mikor a pénzéért. De ez nem azt jelenti, hogy akkor ha van ilyen, akkor automatikusan minden nő erre megy.
2021. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Személyiség = alfa viselkedés.


Szerinted a viselkedés az minek a része, a külsőnek, a pénznek? Nem, a személyiségnek. Amikor azt mondjuk a nőket a személyiség is érdekli úgy értjük, hogy a nők számára vonzó viselkedés.

2021. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Annyira agysorvasztóak ezek az általánosító kérdések. Most ha linkelek neked egy cikket egy tinianyukáról, akkor a következő kérdésed az lesz, hogy a nők már tizenévesen felcsináltatják magukat?

Ha egy nőverő férfiról, akkor meg az jön, hogy nem kéne általánosítani, az a nő rosszul választott, megérdemli?

2021. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora hülyeség.

Ráadásul egy lelkileg erősen sérült lányról szól a kérdés, már csak emiatt is nem szabadna általánosítani a kérdésből kiindulva.

2021. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%

A noi vonzalom egyenesen aranyos a dzsungel torvenyevel, es forditottan aranyos a civilizacios morallal. Vagyis az ilyen sittes, szotyikopkodo elemek kifejezetten tetszenek a noknek, mert elveszi, ami kell neki.



36F incel

2021. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Az a lány pont olyan mint egy incel. A tükörképei vagytok egymásnak.
2021. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Az első öt sorig olvastam. Az én köreimben nem szokás börtönviselt emberekkel összejönni. Proli-e vagy?
2021. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Saját magamról: Én próbáltam ismerkedni 90kg meg 65kg súllyal is. Amikor 90kg -san alfa viselkedést tanúsítottam, kiröhögtek a nők, míg 65kg -san nem és el is jutottam egy smárolásig. 65kg -san poénból a Peachesben kipróbáltam, hogy nem alfaként, hanem szerelmes bluepill nyomiként viselkedek egy kövér lánnyal. Így eljutottam a szexig is.


A Chad-19 Tinder apokalipszis óta viszont nem volt egy szexuális kapcsolatom se (mivel online a nők hozzáférnek nálam jobban kinéző emberekhez is). Tanulság: a nők a kinézetre és esetleg talán a státuszra mennek, a személyiség nem számít.

2021. máj. 9. 17:40
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

De, nálam pl nagyrészt a személyiség számít. De mi nem jönnénk össze, mert:

1. Nem vagyok különösebben szép

2. A te személyiséged ezen pár sor alapján is gáz.

De nyugtasd magad azzal, hogy csak a státusz és a külső számít.

2021. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"A te személyiséged ezen pár sor alapján is gáz.":


Ez ma már ki se derül, mert balra húzol.

2021. máj. 9. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!