Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Tinderen jelölve van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen jelölve van, hogy “ háziállatmentes”, az finom célzás arra, hogy nem szeretne gazdival ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem finom hanem elég egyenes célzás xd
2023. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem is finom, hanem, egy kifejezetten direkt jelzés. Ennél egyértelműbb már csak egy neontábla lehetne.
2023. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű célzás.
2023. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk itt is elég nagy a szórás, ki milyen gazdi.

Állatszeretőként mondom, vannak bizonyos kutyások, na meg macskások is, akiket még azonos országban sem látnék magammal.

2023. jún. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Vagy nincs felesége. Ki tudja mit jelent.
2023. jún. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt kifejezése annak, hogy nem szeretne olyannal ismerkedni, akiknek van állata.

Pont fordított "célzás", ha valaki említi a leírasában a kedvencét, vagy van fent közös fotó. Ez meg arra jelzés, hogy egy "háziállatmentes" ne húzza jobbra.

2023. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Allergiásként én is jelezném mert egy lakásban nekem a véget jelentené.
2023. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyebkent nagyon korrekt, mert nincs vivodas, dilemma, szenvedes. Ha oriasi ellentet van haziallat fronton, hiaba a nagy lamur, nem varhato el egy gazditol, hogy kihajitsa a kedvencet. Orulj neki, hogy a dohanyzashoz hasonloan ez is minusz egyedik percben kiderul.
2023. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Abból kiindulva, hogy ha én azt mondom, gyermekmentes vagyok... Szerintem kár pedálozni, gondolom úgy van vele ő is, hogy a sok gyökér miatt inkább már egyszerűbb kollektíven nemet mondani mindenkire, aki beleesik a szórásba.


/van két szobakutyám, de olyan kibszott undorító és agymosott gazdik vannak, hogy nem tudom hibáztatni azt, aki miattuk velem szemben is előítéletes és elfogadom a döntését/

2023. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Háziállatmentes = nem háziállatot keresek, hanem egy társat.
2023. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!