Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság a heterók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság a heteróknak vagy a nem heteróknak nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ugye a nem heteróknak általában titkolózniuk kell, tehát ilyen szempontból nehezebb. Viszont úgy vettem észre, hogy sokkal inkább nyitottabbak bármiféle ismerkedésre. Míg fiúk lányok egymást jobban megválogatják.

2023. jún. 20. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Sok a fetises beteg oerverz állat is mégis egymásra találnak.
2023. jún. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el nem heteróként, nem elég, hogy azonos neműt kell keresni, ugyanúgy válogatni kell közöttük is, mint a heteróknak. Kb lehetetlen küldetés.

Én meleg lennék, fix, hogy valahogy kigyomlálnám magamból a nemi vágyat.

2023. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
31%

#2


Az egyébként lehetetlen. A génjeidet ugyanis nem tudod kiirtani. Ez pedig örökölt hajlam.

2023. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem vagy különösebben jóképű, akkor homárként könnyebb ismerkedni.

#3 Nem örökölt. Ha az lenne, egyre kevesebb homár lenne, ehhez képest egyre több van.

2023. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
35%
#4 Tévedésben vagy! Olvass utána egy kicsit jobban. Ötgyermekes édesapaként, miután az egyik fiamról vélelmezhettük, hogy homoszexuális én megtettem. A szakpszichológusok, orvosok szinte 100%-ban kijelentik, hogy a másságnak van egy genetikai alapja. Az, hogy kinél és miként jön elő vagy egyáltalán előjön-e vagy sem, az már más kérdés. Nagyon sokan - főleg Magyarországon - rejtegetik, mert az elmúlt másfél évtizedben újra elkezdték őket démonizálni.
2023. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne titkolóznunk? Egy halom bi meg más nem heteró ismerősöm van, senki sem titkolózik. Úgy nehéz ismerkedni ha a romantikusságod nem mutatod meg...
2023. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Nőkkel, lányokkal kb lehetetlen ismerkedni, pedig fiatal, ápolt és sokak szerint helyes is vagyok, a korom miatt lekezel még a 3 évvel fiatalabb tinipitsa is, az érettebbekről nem is beszélve (persze semmi ismerettség után, csak pár mondatot beszéltünk, amúgy értelmesen kommunikálok és érett is vagyok), szóval ennyit azokról a csajokról, akiknek sz.ros bottal sem lehet feljebb piszkálni az orrát. Helyes fiúk, srácok egymás után írnak rám Instán, Snapen, nincs gond a randival, találkozóval.


18F

2023. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Hát nekem több olyan nem heteró ismim van aki nem meri felvállalni, azért mert fél a rossz megítéléstől. Persze sokan felvállalják, de szerintem jóval többen nem. És ugye vannak megértő emberek, de vannak akik kiakadnak, vagy akár ki is tagadnak.


#7 Én is így gondolom. A csajoknál általában "nagyon jó" pasinak kell lenni, nagy az elvárás. Míg a melegeknél elég ha valamelyest bejössz és "csak vagy".

2023. jún. 20. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
szerintem a melegeknek. Ha heteró fiú vagy és sétálsz az utcán, akkor a célcsoportod a hosszúhajú, cickós-nőstény-emberállat. ha viszont búza vagy akkor nehéz eldönteni a másik hova tartozik, hacsak a viselkedéséből, ruházatából egyértelműen nem esik le.
2023. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy manapság mindenkinek nagyon nehéz.

Ha elkerül a szerencse, akkor megfeszülhetsz, és akkor se fog menni.

A felválalás meg szerintem nagyon megosztó.

Vannak akik teljesen titkolják, vannak akik abszolút nem.

Pár nappal ezelőtt buli zónában a belvárosban olyan szenvedélyesen csókolózott két csinos lány az utcán, hogy már-már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj, és ez

a természetes.

Lehet, hogy pár év, és eljutunk oda, hogy a heteróknak kell szégyenkezniük.

2023. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!