Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyan csajjal kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan csajjal kezdeni ismerkedni, aki nem is tetszik külsőleg, de lehet mégis lesz belőle majd valami, vagy ez hülyeség, sose fog megtetszeni?

Figyelt kérdés
Vagy csak a belsőt nézni, nem a külsőre koncentrálni, aztán majd megtetszik.

2023. jún. 23. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Majd akkor tetszene ha neki te nem és kaparni kéne
2023. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es micsoda?
2023. jún. 23. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a férjem eleinte külsőre abszolút nem jött be, de a belső értékei nagyon. Aztán ahogy szép lassan belezúgtam egyre több minden tetszik rajta 😍 7éve együtt.
2023. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehetséges, de kicsi rá az esély. Nekem volt egy lány még 2014-ben aki elsőre nem tetszett, de sokat beszélgettem vele és egy idő után nagyon megszerettem és elkezdtem őt máshogy is kívánni. Szóval lehetséges, de szerintem párkapcsolatot így ne kezdj.
2023. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre barátkozzatok, ne hívd el randira. Kiderül, hogy mi lesz belőle. Ha pár hét alatt nem változik meg a véleményed, akkor is gazdagabbak lesztek egy baráttal. De csak akkor lépj tovább, ha kölcsönös vonzalom is alakul.
2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nem tetszik?

Nem kimondottan az ideálod vagy abszolút de nem nem találod vonzónak?

2023. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a 2. baratnom nem volt kimondottan az esetem. Csini volt, de elegge eltert az elso csajomtol. Viszont a kisugarzasa leirhatatlan volt, igy osszejottunk. NEm kellett hozza sok, total belezugjak a kulsejebe is, meg ha mai szemmel nem feltetlenul ilyen csajokat keresek ujra.

a kulso nem minden..

nyilvan ne olyannal kezdj, akiben semmi nem fog meg, vagy total hidegen hagy, az kesobb se fog nagyon megvaltozni valszeg, de ha csak 1-2 dolog "hibazik", azzal ne foglalkozz, te se vagy tokeletes :D mi sem

2023. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!