Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érthető, ha internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető, ha internetes ismerkedés során emiatt húzom a találkozót?

Figyelt kérdés

Férfiként interneten ismerkedem leginkább, mikor elkezdek levelezni vagy csetelni akkor nagyon szeretem húzni a találkozót, mert el akarom kerülni a felesleges köröket...

Például egy lánnyal elbeszélgettem, leveleztem és csak 3 hét után derült ki hogy például nem szereti a pocakos pasikat. Nekem meg pocakom nyilván, így ghostingoltam. Szóval lényegében ha sokat beszél valaki szerintem találkozó előtt akkor kiderülhetnek olyanok amivel megspórolsz magadnak egy készülődést, egy randizási időt, vagy pénzt


2023. júl. 2. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Te nalam az elso heten kiesnel, mert nem szeretem a felesleges koroket. Inkabb egy napkozbeni ebedszunetes osszefutas, mint idot, energiat fektetni egy fantomba.
2023. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem mondtad el neki, hogy dagadt vagy, és tetszene-e neked, ha megjelenne egy dagadt lány a talin?
2023. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Mert nem vagyok dagadt.... attól hogy van egy kis pocakom attól még nem vagyok kövér...177 cm 72 kg..
2023. júl. 2. 18:59
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

De az vagy.


Miért nem küldtél képet?

2023. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De küldtem egészalakost...
2023. júl. 2. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Ahol nem volt beled? Azon tetszettél neki, aztán elhintette, hogy nem szereti a pocakosakat?


(Miért harapófogóval kell kiszedni belőled mindent?)

2023. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Én pár napnál tovább senkivel nem csetelgetnék, azok mind gyanúsak, akik húzzák a találkozót. Vagy szégyellik magukat élőben, mint te, vagy van valakijük, vagy egyéb sunyiság.
2023. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kitana. ***** válasza:
96%

Nekem a chatelgetés is felesleges kör, pont ezért nem húznám sokáig, egy héten belül találkozás, vagy nem írok többet.

Amúgy meg ezeket a témákat kb az első nap meg lehet beszélni, hogy kinek mi tetszik, miről beszéltetek három hétig?

2023. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem meg a netes pofázás felesleges kör...
2023. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Sztm meg az időhúzás felesleges kör.

N 31

2023. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!