Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedésnél tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedésnél tényleg sok férfi azért húzza a személyes találkozót, mert abban reménykedik, hogy interneten annyira megkedveli majd a lány őt, hogy a külső belső hibáit is elnézi majd neki?

Figyelt kérdés
Vajon jogos ez a interneten való húzás, van ennek értelme?
2017. okt. 5. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Sokunknak sajnos nincs más esélye. Ezt csak a többi ronda ember értheti, ha te nem vagy az, nem fogod érteni. Amúgy szörnyű így élni, folyamatosan bújkálni és kegynek tekinteni, ha nem utál mindenki (nemtől függetlenül, haversági szinten is) azonnal.
2017. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van aki így gondolkodik. Mindenesetre naív, szeretne találkozni (még akkor is, ha nem tudja mire számítson), de nem mer, mert szégyenli magát, mégsem akar lemondani a találkozás esélyérõl.

Kiváncsi vagyok mi mondható el a "belsõségérõl":)) Velem már kezdtek ki ronda pasik netek kívūl, élõben, kellõ önbizalommal, és bírtam õket kínézet ellenére is, már az elején is. Szerintem csak áhítja magát az, aki azt hiszi idõ tologatás kell ehhez, hogy elfogadják õt.

Szerintem nincs értelme.

2017. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szóval nekem egy "nem szép" férfi sokkal szimpatikusabb lehet (azért csak lehet, mert ez nem olyasmi, amit elöre meg lehet mondani), mint egy olyan, aki nem akar találkozni és állandóan különféle ürügyeket keres a találkozás elodázására, az ilyet elég hamar leépítem, mert ez borzasztó ellenszenves viselkedés.
2017. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El kell menni találkozni, nem jó húzni-halasztani. Az meg relatív, hogy kinek mi a szép. Zúgtam már bele olyan nőbe, hogy szemészetre akartak elvinni, mert sokak szerint ronda volt, de én halálosan belezúgtam.
2017. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már azért sincs értelme, mert kínként éli meg a kapcsolatot, és erre nem kifogás a kinézete. A személyiségét is nehezen mutatja ki, nehezen fejezi ki magát, ezért "kell idõ".

Aki direkten, kezdésbõl bátran kitudja mutatni a személyiségét (kinézet ellenére is), annak nem kell, mert szebbnek úgy sem fogod látni õket az idõ múlásával.

Tehát nem csak a kinézete miatt, hanem talán a személyisége is megvan rekedve az internetes sorok között.

2017. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

#5


Látszik, hogy sosem voltál ronda. Ezt csak az értheti aki így kénytelen élni. 2010 óta nincsenek tartósabb emberi kapcsolataim, igaz időszakos sok volt, de valahogy mindegyik véget ért elég hamar.


A stílusom is kezd olyan lenni, mint Stewart-nak a Big Bang Theory-ból. Együtt tudok érezni vele.

2017. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az kizárt, hogy belső hibát elnézzek. A külsőben pedig normál keretek között.
2017. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem húznám , ha van időm mennék, de így is mindenki túl sokat akar tőlem.
2017. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 Pedig nem vagyok egy világ legszebbje, velem is volt úgy, hogy féltem egy találkozástól, mert rondának, önbizalomhiányosnak éreztem magam. Többnyire elmúlt.
2017. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

Lófszt!!!!!!!!

Sok csajjal ismerkednek! Teltház van! Várj a sorodra! Meg húspiac.


Akik meg rondák azoknak üzenem, hogy tegyenek ellene!

Ruházat, frizura, kozmetikus, sport! Nem kell nyávogni!

2017. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!