Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha egy pasi kiakad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy pasi kiakad, csak mert a nőnek több szexuális kalandja volt, mint neki?

Figyelt kérdés
Egyéjszakások, leszbikus kíváncsiság kiélése, egy édeshármas... ilyenek. A pasi meg felháborodik, mert szerinte ez a megbízhatatlanság jele.

2023. júl. 2. 18:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sem jönne be! Viszont senki nem mondja azt, hogy vele legyek. Ha neki ez a fajta életmód tetszik, nem egymást keressük. Ő arra, én meg erre. Sosem voltam olyan, hogy remegjek a p*náért. Majd jön a következő. Én elfogadom hogy ő ilyen, legyen boldog.
2023. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Te is tudod, hogy ilyenen kiakadni igazából nem jogos, de attól még nem biztos, hogy mindenkinek belefér az értékrendjébe. Ha neki ez sok, akkor kel keresni mást.
2023. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Butaságokat hozzákötni sem az. Én baromi prűd vagyok, de nem gondolom rossz embernek, aki szereti a szexet. Egyszerűen csak nem illünk össze.
2023. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Én is kipróbáltam sokmindent. Nem gondolom, hogy jogom lenne ítélkezni.

Nekem fontosabb, hogy őszinte velem.

A lényeg, hogy velem legyen mindig egyenes, és tisztességes.

Az sokkal inkább zavarna, ha azt tudnám, hogy csalta az exeit.

2023. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, semmi köze hozzá. Az, hogy ő egy balfék volt és nem élt át ezt-azt arról te nem tehetsz.
2023. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

Leszbikus kaland...?

A legtöbb férfinak ez be is jön

A többi az kevésbé vonzó előélet

De én inkább nem firtatnám a páromnak ezeket és akkor nincs vita belőle. Ahhoz úgy sincs sok köze amit őelőtte csináltál

2023. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
65%
Bunkóság kiakadni. Ha nekem adná elő, hogy ettől megbízhatatlannak tart, közölném, hogy Rendben, kedves, akkor engedhetjük is el egymást, mert nekem ilyen férfi nem kell. Viszlát!
2023. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
30%
Persze hogy ki van akadva, ha ezekből egyet is elmondasz egy átlag nőnek, attól a perctől már nem a csajod, hanem egy nő aki undorodik tőled.
2023. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Leclerc ***** válasza:
20%
Persze most nem leszek népszerű. De az ős szempontjából ez tényleg a megbízhatatlanság jele. Cirka hány nővel lehetett, és mit élhetett meg velük? egyel, vagy kettővel? Ha kicsit szerencsétlen volt, akkor még az orgazmust is megjátszották neki. Most meg neked tapasztalt nőnek, elégnek kéne lennie. Nem hisz benne hogy az lesz, és ez valószínűleg jogos.
2023. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
34%

8. A vaginám bezáródna mint egy széf.....

( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Csak mert az esett ki a száján, hogy szeretlek anyu.....

Te meg hármasozni, meg lezbizni voltál, és ne legyen kiakadva?

2023. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!