Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi perverzségekre akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi perverzségekre akar egy nőt rávenni az beteg? Van olyan nő normális nő, akik ezeket megteszi valakinek?

Figyelt kérdés

Szerintem értelmes nő ilyen dolgokat nem fog megtenni, hogy gloryhole és bukkake.

Még az talán belefér, hogy a párjával esetleg, közös megegyezés alapján valakit

bevesznek 3.-nak, de ez nagyon gáz.


Szerintem azért van egy határ...

Még a szexkapcsolatban is, a párkapcsolatról már nem is beszélve.

Én nem fogok egy lyukon keresztül idegeneket le@@pni, meg megengedni, hogy 4-5 pasi rám élvezzen, meg, hogy lepi..siljék a melleimet.

Ez kicsit beteg dolog.

Meg, hogy majd kiválaszt egy idegent az utcán és azt le kell sz@@pjam...gáz-gáz-gáz.


Én ilyen pasival nem akarok tovább járni.



2015. júl. 1. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
mennyi perverz van......
2015. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Normális nő nincs, de olyan igen aki nem az és ilyet megtesz.
2015. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Estienne ***** válasza:
37%
Rengeteg beteg elméjű ember van. Aki meg szexuálisan is beteg, abból mégtöbb.
2015. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy eddig nem voltak ilyen vágyai, mostanában jöttek elő. Akkor menjen egy swinger klubba és szedjen össze trippert, kankót, stb. Sokat esett a szememben, amióta ezeket hallottam a szájából! pff
2015. júl. 1. 09:47
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy az a férfi, aki szereti a barátnőjét, örömmel nézi, ahogy más férfiakkal létesít szexuális kapcsolatot, sőt még kérné is rá.
2015. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

ennek semmi köze a szerelemhez, utolsó, ez ugyanolyan fétis mint bármi más.


ha RÁ AKARJA VENNI az baj, de ha elmondja a vágyait és a nő éretten kezeli aztán átgondolja hogy neki mi fér bele, az nem baj. ez csak sz*x, miért vagy ennyire felháborodva? :D ráadásul a glory holenál nem is látnak téged, szóval megalázó se lehet

2015. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
2015. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem megalázó lesz@pni egy vadidegent...akitől bármit elkaphatsz...kösz,de nem.
2015. júl. 1. 11:54
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Véletlen nem tetted már fel ezt a kérdést?
2015. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod akkor nem kötelező megtenni.
2015. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!