Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális ha a pasi az első szexuális együttlétnél análozni akar?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen ostoba kérdést! Aki nem szereti az ilyet, annak úgyse lesz normális, akinek nincs ellenére, annak meg mindegy.


Szigorúan nézve se az orál, se a kézzel,lábbal,füllel való kielégítés se normális, mert funkciója szerint a péniszt a vaginába szánta a jóisten. Tehát senki sem normális.

2018. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Az első együttlétnél nem análozni, hanem pedálozni kéne...
2018. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Én nyalásnál ki szoktam nyalni az ánuszt is, ott lehet érezni, hogy a nő mit érez, szeretne e majd többet.
2018. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha melegek vagytok akkor ez eléggé normálisnak mondható.


Vannak lányok aki szeretik, vannak akik nem. Gondolom nem töltöttetek ki szexuális kérdőívet arra vonatkozóan ki mit akar.

Most az, hogy első együttlétnél rákérdez mehet-e oda is miért olyan meglepő? Ha nem akkor nem, ha igen akkor meg igen.

Néha tényleg irigylem a nők problémáit meg azt, hogy milyen piti dolgoknak kerítenek feneket (érted, haha), ahelyett, hogy gondolkodnának is kicsit.

2018. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
Pedig de jó lenne egy szexuális kérdőív.
2018. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

"Én nyalásnál ki szoktam nyalni az ánuszt is, ott lehet érezni, hogy a nő mit érez, szeretne e majd többet."


te beteg vagy

2018. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

"te beteg vagy"


Miért?

2018. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

Miért?


ahelyett hogy elmennél orvoshoz még visszakérdezel?

ember,te nyalod a valagat

2018. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Először is jó ha előre tudjuk a másik mit szeret vagy mit hajlandó kipróbálni.Nekem tuti nem lenne normális.
2018. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Marha sokat ismerkedhettetek, mielőtt eljutottatok az ágyig, mi? Nem értem, hogy mit vártál...
2018. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!