Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, hogy nem kellek egy férfinak sem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok és csak alkalmi együttléteim voltak, párkapcsolatom soha. Ez a pár alkalom is csak szexről szólt mert nyilván vágytam arra is, többet nem akartam az aktuális sráctól - de ők sem tőlem. Mások szerint intelligens vagyok, kedves, mosolygós, nyitott. A külsőmmel sincs szerintem baj, igényes vagyok, nőies a stílusom, csak szoknyát vagy egyberuhát hordok, magassarkút. Nagy mellem van ami állítólag vonzó a férfiaknak. De soha nem kezdeményez nálam senki, se élőben, se interneten. Annyira szeretnék már egy komoly kapcsolatot.

Van egy szingli barátnőm akivel akaratlanul is összehasonlítom magam. Ő idősebb (29 éves) és voltak hosszabb kapcsolatai. Már egy éve nincs senkije mert elmondása szerint jelenleg nem is akar, mégis állandóan próbálkoznak nála a férfiak, holott messze nem tesz érte. Slamposabb mint én, soha nem vesz fel szoknyát, ő ez a farmer-póló-sportcipős típus. Zárkózottabb is, ezért sem értem miért veszik mégis a bátorságot a pasik. Ha együtt vagyunk engem észre sem vesznek csak őt nézik. Ismerősök és ismeretlenek írnak neki, amire ő mindig válaszol, hogy köszöni de jelenleg nem ismerkedik. Ezt is mondtam neki, hogy ezzel csak bátorítja őket de azt mondta nem akar bunkó lenni, hogy nem is válaszol. Persze akik ismerősök hiába utasítja el őket, visszahallom hogy ugyanúgy odavannak érte. A volt pasijai bepróbálkoznak nála újra, sőt azok haverjai is.

Egyszerűen nem értem. Kérlek magyarázzátok el mitől vonzóbb az a nő akiről köztudott, hogy nem akar épp senkit, távolságtartóbb is, és a tetejébe a megjelenésével sem tesz azért, hogy felhívja magára a figyelmet.

Úgy érzem nekem egy kis morzsa figyelemért is küzdenem kell, teszek a szép külsőmért, ő meg kb. felkel az ágyból és elég is ennyi.

Igazságtalannak érzem, tenni szeretnék valamit, hogy rám is felfigyeljenek a férfiak, hogy velem is kapcsolatot akarjanak, engem is hívjanak randevúra de fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Az évek csak telnek és egyre jobban aggaszt, hogy kimararadok ezekből az élményekből.

Várom nők és férfiak segítőkész tanácsait, tippeit.



2023. júl. 3. 14:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás. Lehet te jégcsapnak tűnsz a mosolyod ellenére...
2023. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Én meg egy szavadat sem hiszem el. 😅 Egy igényes csinos nőnek halmokban állnak a pasik. Te valami másik bolygón élsz vagy simán csak egy troll vagy így a nyáriszünetben.
2023. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

2.


A kérdést egy troll férfi írta ki, stílus alapján teljesen beazonosítható. Nem az első eset, amikor magát ilyennek adja ki.

2023. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Kismellü vagy?
2023. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Csúnya vagy. Ez ennyire egyszerű
2023. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Mások szerint....ja kedves ismerőseink rokonaink szerint minde tüneményesek rendesek vagyunk...miért nem találunk valakit...


amúgy erősen kamuszagú a kérdés.


Ha ez mind így lenne ahogy le van írva sorba állnának előtted a férfiak. Hacsak nem egy barlangban élsz 0 térerővel.

2023. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem abszolút nem kamu, rengeteg ilyen nőt ismerek én is, sajnos nagyon elszálltak már a férfiak igénye is, nap mint nap lehet olvasni hogy mennyire magasan van a léc még a csúnya férfiaknál is
2023. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túltolod. Szexre nekem is egy nagymellű cicababa kéne de a mindennapokban engem taszít ha a páromon 60 kg vakolat van, miniszoknya télen nyáron.
2023. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom a kérdező ennyire csinos nőként hogy nem kap figyelmet viszont azt alá tudom támasztani amit a barátnőről mond. Én pont olyan vagyok, rendesen de nem nőiesen öltözködök, zárkózott vagyok és jelenleg én sem szeretnék kapcsolatot és folyamatosan jönnek az "érdeklődések". Én már azt gondolom ez ilyen sorsszerű szopatás, amit nagyon akarunk az nem sikerül, például nekemm sem sikerül az életemben az amiért nagyon harcolnék. A pasik meg azért jönnének könnyen mert nem érdekel. Ha akarnám meg gondolom hirtelen én sem érdekelnék senkit.
2023. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

9.


Murphy törvénykönyvét ajánlom alapos áttanulmányozásra.

2023. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!