Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedés - nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SimiSimiJoo kérdése:

Online ismerkedés - nála alvás a második randin?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Online megismertem egy hölgyet, aki Angliában él. Egy nagyon kellemes, hàrom órás első randink volt itt Magyarországon. Másnap visszautazott Angliába. Chaten szoktunk kommunikálni, pár napra rá meghívott magához, làtogassam meg, "van egy vendégszobája" ott lakhatok nála amíg kint vagyok. Nagyon szívesen mennék, de ez még csak a második randi lenne, nem akarom elszúrni a dolgokat. Viszont ha nem próbálkozom, az sem jó, töketlennek tarthat. Ti mit javasolnátok? 28 FFi vagyok.

Előre is köszi az értelmes válaszokat. (Első randin nem volt csók, akkor nem akartam rányomulni).



2023. júl. 4. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállalnám az utazást, ha megfogott a nő. Nem kell ott sem egyből lerohanni, mondta is, hogy van vendég szoba. Aztán úgyis látod/érzed, hogy mikor jön el a csók ideje.
2023. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vàllalnàm be,érzed az àtmenetet. Csòk se aztàn màr ottalvàs????
2023. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisseb távon, csak 300km volt köztünk: első randin én utaztam, második randin ő utazott és nálam aludt. Nem nyomultam, tiszteletben tartottam hogy még csak második randi. Harmadik randin volt az első csókunk, ott beszéltük meg hogy jöjjünk össze és pozitívumnak mondta, hogy nem támadtam le azon az estén. Szóval neked is ezt tudom javasolni, hogy ha nincs az az orbitális kémia, ahol látod hogy kb letépné rólad a ruhát ő is, ott inkább nyugodtan töltsétek el az estét. Ha komolyan gondoljátok lessz rengeteg időtök összebújni, ne siettesd.
2023. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az elszuras az lenne, ha nem mennel. Ahogy 3-as irta, ne rohand le. Ha latja rajtad, hogy ra vagy allva es megis visszafogod magad, azzal mar nyert ugyed lesz.
2023. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második randinkon a páromnál aludtam. Nem volt szex, külön szobában feküldtünk le, de aztán végül összebújva aludtunk el. 8 éve vagyunk együtt. Eleve ha több napra mész, bőven lesz idő összemelegedni, aztán majd látjátok, meddig juttok el.
2023. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zoli te vagy az?
2023. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek az értelmes hozzászólásokat, meglátásokat!


Utolsó Anonimnak üzenem

"De itt nincs Zoli... És csak azt kívánod, bárcsak Zolid lenne! " :D

2023. júl. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!