Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért létezik ez a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért létezik ez a szemét, undorító dolog, hogy a legtöbben nem akarnak járni olyan emberrel, akinek még nem sikerült társat találnia, annak ellenére, hogy sokat próbálkozott?

Figyelt kérdés
Főleg a nők fejében működik így ez a dolog: ha a férfinak még nem volt párkapcsolata, automatikusan kuka.
2023. júl. 4. 21:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

Van, akinek ez nem számít, lásd 3-as válaszoló. Nekem azonnali red flag.


Ki vagy te, hogy eldöntsd, mi alapján választhatok párt?

2023. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Azért a legtöbb ember fejében megszólal a vészcsengő, ha egy olyan emberrel fut össze, akinek még nem volt párkapcsolata.

Ennek két oka lehet:

A - Senekinek nem kellett.

B - Senki nem kellett neki.


Egy kor felett mindkettő elég gáz.

2023. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Ebben mi a szemét, undoritó? Mindenkinek el kell kezdenie valahol. Mondjuk 28-29 felett már valóban komoly aggodalomra ad okot hogy miert is nem volt még neki senki.

Biztosan van valami oka, pl ragörcsölsz, túlzottan nyomulsz, könnyen dühös agressziv leszel, valojaban megveted a nőket, stb.

2023. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

Engem azért zavar, ha meg nem volt kapcsolata előttem, mert már többször megjártam így, hogy osszejottunk egy sraccal, akinek nem volt barátnője, esetleg önbizalom problémái is voltak emiatt, mellettem rendbe jött, aztán dobott, mert még nem élte ki magát. Ez tizenévesen érthető, de 25 évesen én már nem akarok évekig ilyen kapcoslatokban benne ragadni, hogy elmenjen mellettem a fiatalságom.

Szerencsére a paromnak nem én vagyok az első, ő sem nekem, de egymásnak az utolsók leszünk.

Ő tudja, milyen hülye emberek vannak, meg tud becsülni egy normális partnert. Ellenben az, aki csak a jóval találkozott, nehezen.


25N

2023. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt mert nem véletlen, ha valaki egyetlen egy nőt nem tud összekaparni.

Másrészt meg senki nem akar szűz incellel bajlódni, teljesen érthető okokból.

2023. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező nem teljesen igaz amit írsz. Egy 15 éves sráctól senki nem várja el hogy ne legyen szűz/tapasztalatlan! De ha ott egy 26,30,35,40 éves férfi és ő is itt tart. Na akkor elgondolkodunk hogy valószínűleg több probléma is lehet vele. És ezért el zavarjuk.
2023. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Pedig ez a világ tényleg nem csak azért g*ci, mert országuk háborúznak, emberek ölik egymást, hagyjuk, hogy Afrikában éhezzenek, kapzsiság, pénzközpontúság mindenhol stb., hanem azért is, mert a nők többsége AUTOMATIKUSAN elutasít egy olyan férfit, akinek még nem jött össze a párkapcsolat. Ez is egy ugyanolyan, szívtelen, szemét dolog, mint az előbb felsoroltak. Nem vagyok hívő, de Jézus egyetértene. :D


Én soha nem utasítanék el egy nőt emiatt, mert van szívem/lelkem. Az számít, hogy MOST milyen, nem pedig az, hogy eddig miért nem jött össze neki a párkapcsolat.

2023. júl. 4. 23:57
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
Mondd azt, hogy nős vagy, tutti a siker...
2023. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

Mert kilóméterekről levágják hogy egy anyuci kedven kisfiacskája vagy aki mindent megkapott és nem érti azt a szót hogy NEM

soha életében nem kellett keményen megdolgoznia semmiért.


A nő nem jár senkinek alanyi jogon. Az kemény munka, kitartás, lenomdás.

2023. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Na, pont ezt mondtam én is anyukámnak, amikor szingli volt. Hogy óvatosan ismerkedjen, mert a 40/50-es korosztályban is nézze meg, hogy azok keresik ilyen görcsösen a társukat, meg azok nem tudnak felmutatni egy hosszabb kapcsolatot/legalább egy válást gyerekkel/nincsenek 5-10 éve kapcsolatban ott és akkor, akiket joggal kerül mindenki.
2023. júl. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!