Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy 6 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 6 éven keresztül próbálkoztam a lányoknál és állandóan csak a csalódás ért, manapság meg úgy érzem, hogy már nincs is szükségem társra?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen létezik. Sok fájdalom után elnyel az üresség amiből nem biztos, hogy létezik kiút.
2018. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom beleszoktál az egyedüllétbe.

Alkalmazkodó jószágok vagyunk. Azért nem egy egészséges állapot,én tennék ellene.

2018. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok még ,viszont semmi ötletem nincs ,minden létező formát kipróbáltam már ami eszembe jutott!
2018. dec. 20. 00:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik hogy próbálkozol e .

Ez a személyiségeden múlik. Valószínű te az a fajta vagy aki nem ebbe a térbe való . Lehetsz kedves okos gazdag erős vagy bármi akkor se fog összejönni . Ez van. Inkább fogadd el és törődj bele. Sz@rj a világra és élvezzen ki minden mást ami adni tud.

2018. dec. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak nem biztos, hogy igaz is.

A lelke mélyén mindenki vágyik társra. Valakire, aki átöleli, és az mondja, nyugi, minden rendben lesz.

Valaki, akire főzhetsz, hazavárhatsz, jó hozzábújni, összemosolyogni. Tudod Te is.

Karácsony előtt meg főleg érzed a magányt. Látod, vásárolnak,készülnek, és neked nincs kinek...

Menekülhetsz: világgá, érzelmi sivárságba, de a hiány megmarad.

Elutaztam a hétvégén...rossz ötlet volt. Karácsony mindenütt. Mert az ember a lelkét magával viszi.

Ne add fel!! Bízz a csodákban, hogy megtalálod a társad.

Vannak csodák, állítólag.

2018. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

És 6 éven át nem jöttél rá miért kapsz elutasítást ? Vagy nem egy körbe tartozol anyagilag a kiszemelt lányokkal , vagy külsőre más szint vagy mint ők !


Bár a te tipusod az aki majd 35 évesen is egyedül lesz ahelyett hogy egy kedves de nem top modell csajt akarna ! Van egy csomó egyedülálló 70-80 kilós kedves csaj. Keress egyet !

2018. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 6 évig , nem volt párkapcsolatom aztán egy ismerős által jött ami persze 2 évig tartót , mert 50 éves főnökébe szeretet és inkább dobot engem . szerintem ez váratlan időn múlik, meg pénz kérdése tapasztalatom alapján
2018. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az okát nagyon is jól tudom,hogy miért nincs! Nem vagyok gazdag se, ezekszerint szép se! Pedig átlagos vagyok, többnyire átlagos lányoknál próbálkoztam de ez van! Köszi a dagadt lányok egyáltalán nem tetszenek! Nem érdekel a mell méret semmi egyéb de a testalkata legyen vékony, a zsírhoz nem tudok vonzódni, én sem vagyok elhízva ez talán elvárható a másiktól is!
2018. dec. 20. 10:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, tudom miről beszélsz de akkor is úgy érzem,hogy kezdek elhidegülni az emberektől,barátokon és családon is észreveszem, sokszor csak elvagyok magamba és nem vágyom senkire!
2018. dec. 20. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
70-80 kg-s "kedves lányok" is vagy el vannak szállva maguktól, vagy mindenáron a jópasikra hajtanak, még akkor is ha ő szószerint a p. csába küldte őt. Személyes tapasztalatok a huszonéves korosztályból.
2018. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!