Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért létezik ez a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért létezik ez a szemét, undorító dolog, hogy a legtöbben nem akarnak járni olyan emberrel, akinek még nem sikerült társat találnia, annak ellenére, hogy sokat próbálkozott?

Figyelt kérdés
Főleg a nők fejében működik így ez a dolog: ha a férfinak még nem volt párkapcsolata, automatikusan kuka.
2023. júl. 4. 21:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

“Ez is egy ugyanolyan, szívtelen, szemét dolog, mint az előbb felsoroltak. Nem vagyok hívő, de Jézus egyetértene. :D“


Az pedig, hogy a “nem” szót nem ismered és a nőket valamiféle ATM-nek/jószolgálati szexbabának gondolod, akiknek AUTOMATIKUSAN veled kellene lenniük (még ha szánalomból is), nagyon rossz képet fest rólad. Nem tudom, milyen hárpia, sorozatgyilkos édesanyád lehet, de a nevelése, amit adott neked, egy nagy nulla.

2023. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
És te milyen nőknél próbálkozol Mucuka? Csak nem olyanoknál, akik TETSZENEK neked? XD
2023. júl. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy ilyen férfi tapasztalatlan és komoly kapcsolatra alkalmatlan.
2023. júl. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nagy gond, hogy 23 évesen már nem akarok tanítgatni valakit a párkapcsolatra? Egy jobb vállalathoz sem vesznek fel, ha X éves korodig semmit nem dolgoztál.
2023. júl. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%

Miért kellene tudniuk hogy te nem jártál még senkivel?

Maximum ha összejöttetek elmondod, hogy egyébként még nem volt senkid.

HA normálisan állsz a dologhoz, szerintem NORMÁLIS embereket ez nem zavarja és kortól független. Bármi lehet az indokod, hogy miért nem volt még senkid, de igazából indokolni sem kell. Amúgy sem túl okos, jó dolog az előző kapcsolatokról beszélni ismerkedés során, elvégre inkább ez egy elrettentő dolog, hogy a másik lehet, még nem is lépett túl az előző kapcsolatán.

Szóval jobb ha ezt megtartod magadnak, ha kérdezik pedig lehet azt mondani, hogy régen volt már, egy ideig hanyagoltad az ismerkedést, vagy igazán komoly kapcsolatra nem találtál még senkit.

Csak a megfoglamazás a lényeg és, hogy mennyire látszik rajtad a túlzott akarás, erőlködés.

2023. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25: "Csak a megfoglamazás a lényeg és, hogy mennyire látszik rajtad a túlzott akarás, erőlködés."


Szerinted ha nem látszana rajta (kilométerekre, mint említettem az #1-es hozzászólásomban), akkor feltette volna ezt a kérdést?

2023. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Engem alapból nem riasztana el egy 30 éves szűz, bár kétség kívül erdekelne hogy miért az.

Es ha így nyilatkozna ahogy te, akkor tőlem is szüzen távozna.

2023. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
92%

Konnyen duhos agressziv leszel,turelmetlen vagy.


Elkenyeztetett gyerek lehettel. Gazdag idos szulok gyereke.


A kerdesedbol is latszik,h mindent a szemelyed elleni tamadasnak veszel.

2023. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!