Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kolléga azt írta, zaklassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléga azt írta, zaklassam nyugodtan, de csak óvatosan, ezzel mire gondolhatott?

Figyelt kérdés
Aznap másodjára segített és viccből írtam neki olyasmit, hogy zaklatom sokat, kicsit flörtölésnek is szántam, jelezni neki, hogy szívesen beszélek vele. Persze lehet nem volt egyértelmű és talán félreértette. Vagy ez egy burkolt lekoptatás volt, hogy segít szívesen, de a 3 lépés távolságot tartsuk? (Sokszor félreérthető a viselkedése, nem tudom hova tenni, hogy tetszek-e neki vagy sem és ezt a megjegyzést egyáltalán nem is értettem.)

2023. júl. 8. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt úgy értem, hogy munkatársi kapcsolatnál többet ne akarj.
2023. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez azt jelentené hogy szivesen segitek nyugodtan írj de auért ne használj ki, ne nézz palimadárnak.
2023. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
*de azért
2023. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy kapcsolatban van és meghúzta a határokat.
2023. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

De a kontextus az hogy segít szivességet tett!

Nem masrol irt a kerdező se neki a pasi is csak ebben a témakörben reagált.


Azaz nemsokára majd viszonzásokat vár a segitségekért, ha ugy érezné hogy kihasználod. Egy pasi se segit csupán a szém szemedért.

2023. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
*szép
2023. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó visszaélni mások segítőkészségével, nem kell senkit kihasználni - ő sem szeretné.
2023. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

7

Szexet akar a kérdező. Ez nem kihasználás

2023. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kihasználni, lehet félreértett :(

Flörtölés lvl0, ezt még gyakorolnom kell :'D


8as, hát azt is :D de alapvetően megismerni szeretném és ha úgy alakul, akkor kapcsolat :)

2023. júl. 8. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy van párja, és amiatt írja? Nekem ez ugrott be elsőként.
2023. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!